Brak wpisu ClearMyTracsByProcess

Po czyszczeniu dysku E nie mogę otworzyć żadnej strony.Pojawia się komunikat "Błąd w E:/Windows/system32/inetcpl.cpl"a pod tym "Błąd wpisu:ClearMyTracsByProcess"Przywracanie systemu do poprzednich punktów nic nie pomaga.Nie wiem co należy zrobić …Proszę o pomoc

Spróbuj przeinstalowac Przeglądarkę. Ten plik cpl z tego co się doczytałem jest plikiem właściwości Internet Explorera, tak więc jego przeinstalowanie powinno rozwiązać problem. Przeinstalować IE możesz spod dodaj lub usuń programy wybierając po lewej stronie opcję dodaj lub usuń składniki systemu Windows. Ewentualnie jako że IE jest składnikiem Windowsa, możesz tak jakby zainstalować Windowsa na Windowsa uruchamiając kompa z płyty cd z Windowsem i wyberając klawisz R po zaakceptowaniu licencji klawiszem F8. O dane nie musisz się przejmować, ponieważ instalacja w trym trybie nie formatuje dysku, tylko nadpisuje istniejące pliki systemowe na partycji systemowej, tak więc wszystkie Twoje pliki i programy pozostaną nie ruszone.

tak zrobiłem ale opcja "dodaj usuń składniki systemu Windows"nie działa .Jest komunikat o błędzie.No to wczytałem z płyty system Windows XP w trybie “napraw” i wszystko się ładnie wczytało ale na końcu jest na ekranie strona Windowsa i napis “czekaj”.Jak długo można czekać bo minęło już 2 godz. i nic się dalej nie dzieje?Czy coś się zawiesiło?.

Na to wychodzi. Zresetuj go i spróbuj jeszcze raz.

niestety musiałam zrobić reinstalację ale przy okazji załadowałem Windows 7.Dziękuję za pomoc.