Brak wpisu: run / znikajace ikony i dyski

witam,

przy wlanczaniu visty wyskakuje taki blad: brak wpisu:run

nie mozna wejsc na moj komputer , zaden dysk, mks wywala jakis blad przy sciaganiu aktualiacji

czasem znikaja wszystkie ikonki i pozostaje czysty pulpit

przywracanie do poprzednich ustawien nie dziala (przynajmniej do czasu kiedy bylo ok) bo do stanu dzien wczesniej

wraca ale juz wtedy byl walniety

prosze o pomocjesli to mozliwe

Wojtek

Przydałyby się jakieś logi…

A przypadkiem przed wystąpieniem takiego stanu nie użyłeś czyściciela rejestru a później systemowego oczyszczania dysku. Bo ja na początku swej przygody z Vistą miałem podobny problem. Użyłem programu do czyszczenia rejestru “Wise” a później opcji oczyszczania systemu i poszło… podczas kolejnego uruchomienia miałem polikwidowane wszystkie ikony pulpitu, nie mogłem tworzyć żadnych folderów czy skrótów na nim, foldery osobiste i ustawienia były polikwidowane, istny armagedon. Przywracanie systemu nie zadziałało, inne metody też, byłem zmuszony do reinstalacji. Może ty będziesz mieć więcej szczęścia :slight_smile:

nie nic nie czyscilem, ikony sa nawet czesto widoczne , znikaja czasem po kliknieciu i pojawiaja sie za kilkanascie sekun albo i nie pojawiaja :slight_smile:

wystarczy zrobic nowe konto uzytkownika w panelu sterowania i nadac mu prawa admina i zalogowac sie na nowo utworzonym koncie. piszcie czy Wam działa