Brak wskaźników w interfejsie po wgraniu Windowsa

Witam

Posiadam komputer Dell Inspiron M5010 , jakiś czas temu po przypadkowym wyłączeniu komputera w trakcie jego aktualizacji uszkodził się OS , naprawa z recovery była niemożliwa (wg systemu) , po wgraniu systemu pobranej z internetu (takiej samej do jakiej mam klucz) nie działało wi-fi i bt (menadżer urzadzeń nie widzi ich ), spróbowałem wiec ściągnąć wersje OEM dell systemu wi-fi zaczeło działać , bt wciąż nie .

Jednak moja “naprawa” przyniosła oprócz połowiczego rozwiązania również 1 mankament - brak interfejsu dell a wiec pasków głośności , jasności itd po naciśnieniu odpowiadających im klawiszy

Uprzedzając pytanie wgrałem wszelkie dostępne sterowniki do mojego komputera

wagabunda ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jesteś pewien, że nie pominąłeś sterownika czipsetu?

Wgrałem wszelkie sterowniki dostarczone na płycie od producenta

Więc możliwe że brak aplikacji która za ten interfejs odpowiada.

Tylko jak ona się nazywa i skąd ją pobrać ?

U mnie to się nazywa Asus hot key. Więc szukaj czegoś podobnego na stronie della.

zainstalowałem również sterowniki ze strony della których wcześniej nie znalazłem (mało intuicyjna strona) , działa wiec temat do zamknięcia

Pozdrawiam