Brak wygładzania krawędzi GF 8800GTS 640mb

Siemka!

Mam problem, który mnie nurtuje już od roku. Wszędzie szukałem odpowiedzi, nic nie pomogło ;/ Otóż mój problem polega na schodkowanych krawędziach. Posiadam sterownik ForceWare 180.43 BETA (ale na rekomendowanych było to samo). Sterowniki mam ustawione dokładnie tak samo jak na TYM OBRAZKU. Czyli wszystko na max. W grach oczywiście również daję wszystko na max i nawet nie widać różnicy. Wszystko wygląda tak jak NA TYM OBRAZKU. Gdy włączyłem wygładzanie w tej grze na max, zauważyłem tylko wielki spadek wydajności nic więcej. Dodatkowo, w grze Crysis na rozdzielczości 1680 x1050 i z wygładzaniem 8x oprócz spadku wydajności zaobserwowałem TAKIE artefakty (?). Na innych rozdziałkach i zmniejszaniu/zwiększaniu wygładzania to samo, na monitorze Samsung T220 i niepodkręcanej Zotac GF8800GTS 640mb. Dodatkowo zarzucam screeny ze SpeedFana. Jest na to jakieś lekarstwo? Z góry wielkie dzięki. :slight_smile:

Proszę o pilną pomoc!!

0k. Pytałem się wielu osób i wychodzi na to, że mam walniętą kartę. Pojadę do serwisu, mam jeszcze gwarancję. Najwyżej napisze nowy temat jak będzie coś wiadomo.

:arrow: Dzięki za pomoc -_- :!: