Brak wyjscia dzwieku z komputera

nie mam dzwieku w komputerze,ani przy starcie windowsa,ani przez podlaczenie sluchawek do gniazda cinch

Popi , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Oprócz tego dokładnie opisz problem - im więcej informacji podasz tym łatwiej będzie Ci pomóc.

sterowniki zainstalowane do karty dźwiękowej?

Prawdopodobnie sterowniki ci poszły ,albo karta dzwiękowa w tym przypadku łatwo sprawdzić wejdz na stronę producenta i ściągnij nowe sterowniki jeśli nie zadziała poszła karta ewentualnie możesz podłączyć inną żeby sprawdzić czy gniazdo pci się nie spaliło jak sie spaliło możesz podłączyć pod inne gniazdo pod płytą główną,a jeśli masz płytę główną ze zintegrowana karta muzyczna to kup nowa kartę dzwiękową pod pci i zainstaluj ze swoje strony moge polecić ci audigy soundblastera są dosyć tanie i maja znakomita jakość dzwięku

Zainstaluj Everest Ultimate Edition

z sekcji Komputer -> Podsumowanie podaj :

-> System / jeżeli Windows XP to jaki Service Pack /.

-> Nazwa płyty głównej.

-> Mikroukład płyty głównej.

-> Multimedia (karta dźwiękowa).

/ zobacz galerię /.

mam windows xp sp2, szukalem sterownikow ale nie bardzo sie na tym znam,moze ktos mi pomoze podajac jakis link

Nie podałeś danych z Everesta o które prosiłem :frowning:

Jak mogę pomóc na odległość nie wiedząc jaką masz płytę główną, mikroukład płyty głównej oraz kartę dźwiękową ?

rozumiem,wlasnie przegladam te dane,zaraz je znajde

Dodane 21.04.2010 (Śr) 12:44

powiem ci szczerze,ze nie mam pojecia gdzie te dane znalezc,jeszcze w dodatku mam niemiecko jezycznego windowsa i nie wszystkie terminy rozumiem,wytlumacz plyta glowna co to konkretnie,karta dzwiekowa rozumiem ale gdzie znalezc,mikrouklad co to

Dodane 21.04.2010 (Śr) 13:31

podam Tobie te dane,moze to cos da. RAM 512 MB DDR@166MHZ 2.5-5-3-7 GRAPHIC M237WDP@1680x1050 AUDIO Vinyl AC´97 Codec combo Driver{WDM} HARD DRIWER 200 GB Western Digital WDC WD 2000BB-00GUCO{IDG}. Napisz jezeli czegos brakuje

spróbuj ten sterownik

http://download.cnet.com/VIA-Vinyl-AC-9 … 63027.html

witam,pobralem powyzszy plik ze sterownikiem,ale jak go zainstalowac,otwieralem go ale pokazuja sie tylko ikony,co robic dalej

wypakuj i uruchom setup.exe

zbytnio inaczej nie zainstalujesz

Przykładowy screen co masz podać.

kliknij aby powiększyć :

danei.th.jpg

zainstalowalem sterowniki, ktore dostalem ale nic sie nie zmienilo. Nadal nie mam dzwieku