Brak wyświetl na monitorze volume up/d wyk panelem dotykowym

Cześć :slight_smile:

słuchajcie mam problem, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mądrzejszy ode mnie, kto w końcu pomoże mi uporać się z moim problemem.

Posiadam laptopa HP Pavilion już jakiś czas. na początku wszystko było w porządku, przy zwiększaniu głośności na panelu dotykowym, na ekranie jednocześnie wyświetlało mi się to, co robiłam, widziałam dokładnie aktualny poziom głośności, itd.

Później wszystko mi zniknęło :smiley: panel działał, ale trzeba było pogłaśniać i ściszać ‘na czuja’. (sam panel dotykowy od samego początku aż do teraz działa sprawnie, pojawia się tylko kłopot z wyświetlaniem ‘aktualniej czynności’)

Teraz odświeżałam system (dodam, że to vista) i przez jakiś czas informacje o większej i mniejszej głośności pojawiały mi się na ekranie, jednak teraz znowu ich nie ma, co mnie koszmarnie drażni.

Jaka może być tego przyczyna? jakieś sterowniki? czy może mieć to związek z tym, że ostatnio usunęłam HP Media Smart, z tego względu że cały czas pojawiały się komunikaty, że program przestał działać i stało się to zwyczajnie uciążliwe?

Proszę, poradźcie coś.

I jeśli napisałam coś totalnie głupiego, to przepraszam, ale słabo znam się na komputerach, dlatego liczę na Waszą pomoc. :oops:

Pozdrawiam serdecznie,

M.

U mnie to się nazywa ASUS Hotkey utility, jak tego nie mam to też nie pokazuje jak pogłaśniam czy np ściemniam podświetlenie matrycy, więc szukaj podobnej aplikacji, bądź podaj model lapka to pomogę poszukać. Chyba że wiesz dzięki czemu to działało.

nie mam pojęcia dzięki czemu to działało, gdybym wiedziała, napewno nie zawracałabym Ci teraz głowy :slight_smile:

to jest HP Pavilion Entertainement dv6 - 1125ew, niestety nie mam pojęcia jak znaleźć podobną aplikację do Twojej, przekopałam wcześniej pół googli w poszukiwaniu tego, co mogłoby pomóc, niestety bez skutku

Jedyne co mi przychodzi do głowy to będzie to http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 8&sw_lang=

nie działa. toż to masakra jakaś jest :slight_smile:

schmittu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.