Brak wyświetlania niektórych obrazków w Ulead Video Studio

Witam.

Od dłuższego czasu tworzę klipy w programie Ulead Video Studio ale dziś stała się rzecz straszna. Otóż w projekcie filmu, który tworzyłem niektóre obrazki przestały działać. Miniatury obrazków są widoczne ale po kliknięciu w miniaturę nie wyświetla obrazka, ani też po umieszczeniu go na osi czasu. Czy da się temu jakoś zaradzić?

Proszę o pomoc!

EDIT:

Zauważyłem, że gdy dodaje nowy obrazek to też go nie widać.

jesik95 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Problem rozwiązało usunięcie ostatniej aktualizacji windowsa. Ale na drugi dzień(dzisiaj) musiałem usuwać znowu ale tym razem nie przyniosło to poprzedniego efektu i popsuło płynność odtwarzania się filmów nie tylko na komputerze ale też w internecie. Filmy się przycinają w trakcie oglądania tzn. wygląda to tak jakby obraz filmu przeskakiwał z jednej klatki o kilka klatek później zamiast na następną. Ale za to problem widoczności obrazków rozwiązałem uruchamiając program w trybie zgodności z XP. Szkoda, że nie wpadłem na to wcześniej przed usunięciem aktualizacji. :stuck_out_tongue:

Mam zatem nowy problem z owym przycinaniem się filmów po usunięciu aktualziacji. Czy da się to jakoś naprawić?

Pozdrawiam.

PS: @Agaton. Tak może być?