Brak wyświetlania niektórych obrazków w Ulead Video Studio

(jesik95) #1

Witam.

Od dłuższego czasu tworzę klipy w programie Ulead Video Studio ale dziś stała się rzecz straszna. Otóż w projekcie filmu, który tworzyłem niektóre obrazki przestały działać. Miniatury obrazków są widoczne ale po kliknięciu w miniaturę nie wyświetla obrazka, ani też po umieszczeniu go na osi czasu. Czy da się temu jakoś zaradzić?

Proszę o pomoc!

EDIT:

Zauważyłem, że gdy dodaje nowy obrazek to też go nie widać.

(Agatonster) #2

jesik95 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(jesik95) #3

Problem rozwiązało usunięcie ostatniej aktualizacji windowsa. Ale na drugi dzień(dzisiaj) musiałem usuwać znowu ale tym razem nie przyniosło to poprzedniego efektu i popsuło płynność odtwarzania się filmów nie tylko na komputerze ale też w internecie. Filmy się przycinają w trakcie oglądania tzn. wygląda to tak jakby obraz filmu przeskakiwał z jednej klatki o kilka klatek później zamiast na następną. Ale za to problem widoczności obrazków rozwiązałem uruchamiając program w trybie zgodności z XP. Szkoda, że nie wpadłem na to wcześniej przed usunięciem aktualizacji. :stuck_out_tongue:

Mam zatem nowy problem z owym przycinaniem się filmów po usunięciu aktualziacji. Czy da się to jakoś naprawić?

Pozdrawiam.

PS: @Agaton. Tak może być?