Brak wyświetlenia listy kontaktów w PC Suite - Nokia 6070

Witajcie,

Mam taki problem ( może wydawać się że to nie problem ). Otóż po uruchomieniu z jednej z aplikacji pakietu Nokia PC Suite - Kontakty na liście nie ma żadnych kontaktów tych co są w telefonie Nokia 6070. Okienko kontaktów wygląda tak jak na screenie poniżej

b8c6bc9919698718.jpg

Brak kontaków z książki telefonicznej. Jak zrobić żeby były widoczne kontakty z telefonu?.

Wszystko jest zainstalowane i zrobione dobrze: sterowniki są zainstalowane, najnowsza wersja Nokia PC Suite - pobrania ze strony http://www.nokia.pl, oryginalny kabel Nokia CA-42 ( nie podróbka, tylko oryginał Nokia ). Telefon jest widoczny, mogę wgrywać dzwonki, tapety czy zdjęcia.

Wejdź do programu przez ikone z pulpitu,kliknij książkę i powinna być tam opcja “Aktualizuj”,powinno pomóc.

longer , po wejściu w program przez ikonkę na Pulpicie i kliknięciu w Książkę ( Kontakty ) nie ma tam żadnej opcji Aktualizuj lub coć podobnego.

“Aktualizuj” jest ale dopiero wtedy jak wyświetlana jest książka :?

Spróbuj zrobić kopie zapasową swoich danych,w szczególności książki tel. i sformatuj telefon.Wprowadź ręcznie dwa numery i wtedy sprawdź czy działa,później przywróć kopię do telefonu i sprawdź ponownie.

longer , zauważyłem że problem tkwi w tym że jak są numery telefonów w pamięci telefonu to są wyświetlane. Natomiast jak numery są zapisane na karcie SIM to program ich nie widzi.

Zastanawiające jest tylko to dlaczego jak są w pamięci numery to widzi a na karcie SIM już nie.

Wywnioskowałem to z tego że jak miałem zapisany numer w pamięci telefonu to był widoczny, jak go skopiowałem na karte SIM to już tego numeru nie było w Kontaktach w programie Nokia PC Suite.