Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio

Witam! Pewnie takie tematy już były, ale żaden mi nie pomógł. Mam problem jak w temacie. Laptop Toshiba, win 7. Przywracanie systemu nie działa. Utrata głosu po aktualizacji sterowników programem Driver Booster. Odinstalowałem sterowniki i zainstalowały się po ponownym włączeniu, ale to nie pomogło. Jest napisane, że sterowniki są okej i ikona na pasku ma cały czas krzyżyk i głosu nie ma. Help me!

Typ laptopa to?

System Windows 7, 32, czy 64 bitowy.

32 bity

wchodzę w Menadżer urządzeń -> Kontrolery dzwięku, wideo i gier i mam tylko-> Realtek HD audio

hmm sterowniki pobrane z realtek.com.tw nie pomogły

Podaj typ laptopa?

Teraz z poziomu programy trzeba odinstalować wszystko co Realtek, czyszczenie systemu np: programem Ccleaner,restart lapa i trzeba zainstalować ponownie sterownik do karty, ale trzeba go pobrać, ze strony producenta laptopa do Twojego modelu i systemu 32 bitowego.

Toshiba Slatellite L300

Odinstalowałem Relatek HD audio Driver, a tym CCleaner to coś konkretnego usunąć, co musi być zaznaczone?

CCleaner, opcje Cleaner i Rejestr, postępuj zgodnie z komunikatami programu.

Pobierz sterownik,rozpakuj i zainstaluj

http://support1.toshiba-tro.de/tedd-fil … 142851.zip

Rejestr -> Skanuj, by znaleźć problemy, a później je naprawić? :wink:

Tak

Pamiętaj o restarcie po odinstalowaniu sterownika i czyszczeniu systemu i dopiero instalacja nowego sterownika.

ja już nie wiem jak mam to zrobić, na stacjonarnym działa, a na laptopie nie. zrobiłem tak jak napisałeś, wchodzę i sprawdzam, urządzenie działa poprawnie a ikonka pokazuje, że brak urządzenia wyjściowego audio i… wszytko przez tego Driver Booster ****, którego już usunąłem.

_______________________________________________________________

Niecenzuralne słowo nawet z jednym znakiem * nadal pozostaje słowem niecenzuralnym. - okej:)

Spróbuj przywracania systemu, punkt kiedy było OK.

to nie wchodzi w grę, ponieważ stało się to 2 października, a cofnąć mogę tylko do 8 paź ;/ bosze

A może dźwięk jest? sprawdź. Sprawdź ustawienia w sterowniku dźwięku i opcji Dźwięk, może tylko coś się wyłączyło, przełączyło - zobacz.

wszystko jest tak samo jak na stacjonarnym, włączam piosenkę na stacjonarnym chodzi piramidka głosu, a na laptopie jej w ogóle nie ma. na laptopie urządzenie domyślne zazaczone na zielono i nagrywanie mikro też zielony , ale symulacji pokazującej siłę głosu nie ma, nadal problem. stawiam piwo za pomoc ;/ włączam np. dopasuj głośność systemu, to wyskakuje; brak zainstalowanego urządzenia audio - czyli brak tam czegoś, czytałem też, że oprócz sterów to jakieś chipset, ja już nie wiem xd wszędzie jest napisane, to urządzenie działa poprawnie