Brak zakładki w właściwościach połączenia lokalnego

Witam mam problem pewnie jakiś syf wyłączył mi dostęp do pewnych zakładek jak wezmę właściwości połączenia lokalnego, bo tylko mam Ogólne i Zaawansowane, wiem że są jeszcze inne zakładki tylko nie wiem jak to teraz zrobić żeby to wyświetlało, tak więc proszę o pomoc.

NIgdy nie widziałem więcej zakładek we właściwościach połączenia lokalnego, pomyliło Ci się z innym rodzajem połączenia, np. DialUp.

no dobra może w połączeniu lokalnym jest jeszcze uwierzetelnianie ale w połączeniu sieci bezprzewodowych powinna być zakładka gdzie wybieram sieć preferowana a tu nie mam nawet gdzie tego wybrać?

Sprawdź, czy masz włączoną i uruchomioną usługę: Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej.

Często podczas instalacji sterownika dodawany jest program konfiguracyjny producenta karty i wyłączana usługa Windows.

Używa się albo jednego, albo drugiego. Nie obu na raz.

Tak jest wyłączona ale nie mogę uruchomić bo wyskakuje błąd 1068 jak wyczytałem w internecie to chodzi że jakiś inne usługi nie są włączone tylko jak sprawdziłem to mam chyba wszystkie uruchominone ale nie wiem na 100% przydała by mi się jakaś lista żebym mógł to sprawdzić

Takie usługi już chodzą:

• Usługa bramy warstwy aplikacji

• Połączenia sieciowe

• Rozpoznawanie lokalizacji w sieci (NLA)

• Plug and Play

• Menedżer autopołączenia dostępu zdalnego

• Menedżer połączeń usługi Dostęp zdalny

• Zdalne wywoływanie procedur (RPC)

• Telefonia

Ta usługa zależna jest tylko od tych składników:

1. Protokól We/Wy trybu użytkownika NDIS (tego nie ma na liście usług, jest to ukryty sterownik systemowy, a sprawdzić, czy jest obecny i działa możesz przez włączenie w Menedżerze urządzeń pokazywania ukrytych urządzeń i rozwinięcie Sterowniki niezgodne z Plug and Play.

2. Zdalne wywołanie procedur (RPC)

Blokowana może być jeszcze przez program panelu sterującego dołączony do karty WiFi, który zastępuje funkcje Windows, a czasami sprawuje się gorzej niż Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej.

Możesz go zamknąć i zablokować w Autostarcie i jeszcze raz spróbować uruchomić tę usługę.

Dziękuje za pomoc udało się tak jak napisałeś Protokół We/Wy trybu użytkownika był wyłączony udało mi się uruchomić i wszystko działa, jeszcze raz dziękuje. Pozdrawim