Brak załadowania treści na stronie WWW

Witam,

Nie mogę dojść końca z problemem co jest powodem że w przeglądarce czy to Google Chrome czy też Firefox nie ładuje się treść na stronie WWW - wygląda to tak jak na screenie poniżej

Cały czas kręci się tylko kółko i nic więcej.

Zainstalowałem Jave i Microsoft NET Framework 4.5.2. Przeglądarki Chrome i Firefox są zaktualizowane do najnowszej wersji.

Co może być jeszcze powodem że nie może być załadowana treść na stronie WWW?. Problemu tego nie ma na przeglądarce Chrome w telefonie gdzie wszystko ładuje się poprawnie.

Na XP w Firefox 52 / Chrome 49? Niby nie pasuje fakt pomyślnej instalacji .NET 4.5.2 (…)

Zakładając, że to tajna strona - to bym sprawdził jak współpracuje z Firefox 75 i Chrome 81 na jakimś Windows 7.

Jak działa i niewinny jest uBO w starych przeglądarkach (na telefonie pewnie nie masz AdGuard do blokady reklam w Chrome), to pewnie skok technologiczny w JavaScript na coś co starocie nie wspierają. Niby dla strony zostaje testować fork PaleMoon 29 (o ile twórca znowu nie idzie za ludem a za specyfikacjami JS/CSS/HTML).


Kolor sugeruje jakieś Allegro…

@krystian3w fakt jest to ten portal aukcyjny :slight_smile: .

Nie napisałem że właśnie problem jest na Windows 7 (zainstalowałem 2 dni temu) zarówno na Firefox i Chrome najnowszych wersjach.

A masz zainstalowane wszystkie visual c++?
Tu masz moją paczkę potrzebnych


Wypakuj i po kolei instaluj.

@Bogdan_G wszystkich Wisual C++ nie będę miał zainstalowanych to przyznaje się.

Dzięki za paczkę już ją pobrałem i zainstaluje.

@krystian3w pobrałem i wrzuciłem też Pale Moon 29 jako alteratywna przeglądarka powiem że jest :+1: .

Tylko nie mogę ustawić PL języka mimo że dodałem go i usunąłem język angielski to przeglądarka dalej jest w wersji po angielsku, jak można ustawić język PL?.

A tylko w about:config ustaw general.useragent.locale - zmień en-EN na pl-PL i po restarcie będzie polski

@Bogdan_G wielkie dzięki za pomoc :handshake: zmieniłem w about:config z en-EN na pl-PL i jest język PL.

Może Firefox 75 i Chrome 81 źle pracują bez jakiś brakujących aktualizacji dla 7…?

Nie bardzo też wiem gdzie się zgubiłeś że masz jakieś 60 / 120 i “strona 1”? Może jakiś A-B Test z nowym kodem robi Allegro.

U mnie windows 7 nie zasługuje na aktualizacje, a wszystko śmiga, czyli najnowsze przeglądarki też.
Zastanawiam się, skąd wziął asziatko windows 7? Na jakimś kulawym, to będą błędy jak stodoła.
Pewnie - doinstalowałem directx 9.29 redist z DP, żeby chodziły nawet starsze sprawy wymagające dll dźwięku i obrazu.

@Bogdan_G jest to Windows 7 z oryginalnej płytki wraz z oryginalnym kluczem.

Jak instalowałem 7 to instalacja przebiegła bez problemu, później wrzuciłem sterowniku do płyty głównej / grafiki / dźwięku, zainstalowałem antywirusa i Google Chrome i zobaczyłem że właśnie że nie mogę wczytać niektórych stron WWW i pojawia się taki błąd jak na screenie powyżej co pokazałem.

@krystian3w mówisz żeby wrzucić SP 1 do Windows 7?.