Brak zasilania w komputerze

siemka, dawno mnie nie było… komputer ma około 4 lat, wiem tylko tyle że nie jest to byle jaki zestaw, bo o nie mój sprzęt się tu rozchodzi… komputer nie był w ogóle używany przez dwa miesiące, a przy pierwszej próbie startu komp działał jakieś pół godziny, potem sam się wyłączył. POrzy ponownej próbie uruchomienia komp pozostawał na chodzie jakieś 5 minut i koniec. Dostęp do sieci uruchamia się przy starcie systemu, windows odpala się normalnie bez żadnych oporów. nr gg 6614835 do niedzieli 30,09,2007, z góry dzięki za odp. strzałka :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :lol: 8) :stuck_out_tongue: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że siada zasilacz, sprobuj podłączyć jakiś inny

Miałem takie objawy gdy przestał działać wiatrak na procku, otwórz obudowę i zajrzyj czy się kręci

Podaj markę zasilacza oraz moc.