Brak znaku''procent''

(Piotr Kotarba) #1

Dziś zauważyłem,że w Wordzie i Excelu nie mogę użyć znaku ''procent''oraz znajdującej sie pod nim ''5''.Czy może mi ktoś powiedzieć,jak to naprawić.

Z góry dziękuję.

(Johny) #2

Zobacz czy inny program nie używa znaku procent jako skrótu,jeśli tak to przekonfiguruj,albo wyłącz sprawcę problemu,czy klawisz działa w notatniku,a nie działa w Wordzie,czy w ogóle nie działa ?

(Piotr Kotarba) #3

W notatniku,też nie działa.Jak sprawdzić czy inne programy nie używają tego skrótu.

A moze sprawdż czy działa Ci ten 5 , bo moze to problem z kalwiaturą.

(Gk88) #5

ani “%” ani “5” - ja bym stawial na cos z klawiaturą

j.w. - napisz czy “5” ci w ogóle działa (gdziekolwiek)

(Piotr Kotarba) #6

Piątka nie działa również jak i szustka,natomiast działają na numerycznej

(Zbiwis) #7

???

(Chok) #8

Jak masz XP-ka to włącz Start-> Wszystkie prog. ->Akcesoria -> ułatwienia dostępu -> klawiatura ekranowa i sprawdź za jej pomocą czy dasz rade do Worda wpisać 5 lub % jak Ci się uda to znaczy że czas wymienić klawiature :slight_smile:

(Piotr Kotarba) #9

Na ekranowej działa,czyli klawiatura do wymiany?

Ta ‘‘szóstka’’ to z pośpiechu.

Złączono Posta : 02.03.2006 (Czw) 14:21

Przyniosłem starą klaw. z piwnicy podłączyłem i wszystko działa.Znowu wydatek.Dzięki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam!

(Johny) #10

Można klawiature przeczyścić,ale trzeba robić wszystko delikatnie,nawet otwierać,z drugiej strony nie jest to duży wydatek,zwykłą klawiaturę kupisz już za ok 20 zł do 35 zł - zależy czy chcesz jakąś zwykłą,za taką z bajerami wtedy zapłacisz więcej,po jakąś super multimedialną,gdzie ceny są naprawdę duże,nawet 120 zł