Brak znaku''procent''

Dziś zauważyłem,że w Wordzie i Excelu nie mogę użyć znaku '‘procent’'oraz znajdującej sie pod nim ‘‘5’’.Czy może mi ktoś powiedzieć,jak to naprawić.

Z góry dziękuję.

Zobacz czy inny program nie używa znaku procent jako skrótu,jeśli tak to przekonfiguruj,albo wyłącz sprawcę problemu,czy klawisz działa w notatniku,a nie działa w Wordzie,czy w ogóle nie działa ?

W notatniku,też nie działa.Jak sprawdzić czy inne programy nie używają tego skrótu.

A moze sprawdż czy działa Ci ten 5 , bo moze to problem z kalwiaturą.

ani “%” ani “5” - ja bym stawial na cos z klawiaturą

j.w. - napisz czy “5” ci w ogóle działa (gdziekolwiek)

Piątka nie działa również jak i szustka,natomiast działają na numerycznej

???

Jak masz XP-ka to włącz Start-> Wszystkie prog. ->Akcesoria -> ułatwienia dostępu -> klawiatura ekranowa i sprawdź za jej pomocą czy dasz rade do Worda wpisać 5 lub % jak Ci się uda to znaczy że czas wymienić klawiature :slight_smile:

Na ekranowej działa,czyli klawiatura do wymiany?

Ta ‘‘szóstka’’ to z pośpiechu.

Złączono Posta : 02.03.2006 (Czw) 14:21

Przyniosłem starą klaw. z piwnicy podłączyłem i wszystko działa.Znowu wydatek.Dzięki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam!

Można klawiature przeczyścić,ale trzeba robić wszystko delikatnie,nawet otwierać,z drugiej strony nie jest to duży wydatek,zwykłą klawiaturę kupisz już za ok 20 zł do 35 zł - zależy czy chcesz jakąś zwykłą,za taką z bajerami wtedy zapłacisz więcej,po jakąś super multimedialną,gdzie ceny są naprawdę duże,nawet 120 zł