Brakujące sterowniki w systemie

Witam.

Przeglądając menadżera urządzeń znalazłem w zakładce urządzenia systemowe że nie które sterowniki nie są zainstalowane. Oto lista poszczególnych urządzeń:

czasomierz systemowy

czasomierz zdarzeniowy wysokiej precyzji

Intel® 6 Series Chipset Family SMBus Controller - 1C22

Kontroler DMA

Procesor Numeryczny

Programowalny Kontroler Przetrwań

Urządzenie koncentratora firmware Intel® 82802

Pytanie brzmi następująco. Czy bez tych sterowników przeżyje? Gdzie mogę znaleźć te sterowniki?

Support Della nie pokazuje żadnych brakujących sterowników.

Laptop to Dell Vostro 3550. OS Windows 7 Home Premium OA 64-bit

Ja Mialem podobnie nie miałem do karty graficznej masz http://devid.info/ tu są wszystkie sciagasz program i on ci wszystkie pokazuje Updaty i te których nie masz.

Mógłbyś pokrótce wyjaśnić jak to działa? Odpaliłem ale nic się nie dzieje…

Kiedy wy zrozumiecie, że sterowniki do laptopów ściąga się ze trony producenta danego laptopa?

http://www.dell.com/support/drivers/pl/ … ostro-3550

Kiedy ludzie zaczniecie czytać tekst ze zrozumieniem…

Tam musisz jak ten program wlaczysz to na dole z prawej strony ci tam wyskakuja ze go znalazlo i musisz na ten dymek klikac i ci sie strona pojawi z sterami jakich nie masz lub pokaze ci nowsze;)

Nie pomaga. Zainstalowanie DriverMax też.

Cześć

Laptopa miałeś z wgranym systemem czy sam instalowałeś system?

Jeżeli miałeś laptopa z wgranym systemem to wszystkie sterowniki powinny być zainstalowane od początku (chyba że coś usuwałeś).

Jeżeli sam instalowałeś system to pobierz i zainstaluj w pierwszej kolejności sterowniki do chipsetu ze strony którą podał Paranienormalny.

System miałem zainstalowany. Strona którą podał kolega odpowiada że nie ma nowszych sterów.

Cześć

Skoro masz już zainstalowane najnowsze sterowniki to znaczy że wszystko jest w porządku.

Czyli tam ma być napisane że do urządzenia nie są zainstalowane sterowniki?

Cześć

Tam czyli? Jeżeli system był instalowany fabryczne to powinieneś mieć wszystkie sterowniki zainstalowane (chyba że coś zmieniałeś).

Jeżeli w menadżerze urządzeń nie masz żadnych pozycji oznaczonych żółtym wykrzyknikiem to znaczy że wszystko jest w porzadku.

No nic nie ma z żółtym wykrzyknikiem… Więc wszystko jest ok.