Bramka VoIP - Pomoc w zakupie

Witam!

Chciałbym kupić bramkę VoIP, aby móc korzystac z tego dobrodziejstwa niepłacenia wysokich rachunków. Bramka w granicach 200-300zł

Powinna byc dwuportowa(złacze dla kompa i telefonu), redukcja echa(dobrzeby było) i jakies inne funkcje…

Wiem że sa zestawy tych urządzeń wraz z stałym nuemrem, pakietami godzin do wygadania. Jednak urzadzenie urzazeniu nierówne. Czekam na opinie i komentarze ludzi któzy sie na tym b. dobrze znają.

Witam

Posiadam bramkę Frtiz box fonata od jakiegoś miesiąca i nic tylko chwalić. Mam polski numer chociaż mieszkam za granicą a za minutę płacę 9 groszy w ipfon. Polecam Ci te bramke i tego operatora.

Bramka: http://www.allegro.pl/item139118956_fritz_box_fon_ata_darmowe_rozmowy.html

Operator: http://www.ipfon.pl

Pozdrawiam

Ps. Gratuluje wyboru i przestania płacenia telekomunie abonamentu z którego nic się nie ma.

Dzieki, o IPfon coś wiem. Ale sytuacja wyglada tak:

Mam niezależnego operatora kablowego i od niego mam neta 256/100 za 45zł z vat, mieszkam w sieradzkiej sterfie numeracyjnej, dlatego nie ma oferty ze stałym numerem dla mnie. Ale mogę mieć z łodzi numer. Na razie rodzice chcą mieć abonament z TP, bo numer jest(tak że znajomi dzwonią i płaca jak za lokalne, a z bramki tylko połaczenia wykonywać)

Ale z czasem dorzucą do oferty nasza strefe numeracyjną…

Co do operatorów to duzy wybór jest. Mi zależy głównie na jak najniższych cenowo połaczeniach i bezpłatnym numerze lub chociaz za najniższa kwotę…

Do moderatorów: Co wy kombinujecie?? :roll: 2 razy mi temat przerzucacie?? Nie wiedziałem gdzie umieścić więc chyba najlepiej w tym dziale…

Złączono Posta : 09.11.2006 (Czw) 19:58

Ta bramka b. dobra!! Za 300zł więcej funkcji niż się spodziewałem.

FRITZ!BOX FON ATA 1020 ma aż 6 złącz i wiele przydatncyh funkcji…

Niestety nie ma w ipfonie strefy sieradzkiej. Przy takim łączu powinien działać VoIP chociaż sprawdź go najpierw na ich stronie jest link “Przetestuj nas” (nie przejmuj się podgłosem do 2 sekund bo bramka to wyeliminuje) jeśli wszystko będzie okey to się zdecyduj bo naprawdę warto. I polecaj to znajomym bo wtedy będziesz miał za darmo rozmowy w sieci. Jeśli się zdecydujesz to podaj proszę mój numer telefonu jako poelcającego: 7442251 Ciebie to nic nie kosztuje a ja dostane 10% twojego pierwszego doładowania (oczywiście nie odejmie Ci to nic). Jeśli jeszcze czegoś nie wiesz to pisz.

Ok. Duża część osób ma neta z TP więc pomysł z bramką może być atrakcyjny jak sie dzwoni za granice…

Bramka będzie w grudniu kupowana…

IPFon oferuje połaczenia stacjonarne za srednia cene

Średnią cenę? Połączenia stacjonarne na całą polskę 9 groszy. Czy to dużo?

9 gr w Polsce, 11gr za granice. Ale to i tak mało…

Ogólnie to duża oferta i wiele ciekawych rzeczy - prezentacja numeru itd.