Bricopack Vista Inspirat Ultimate 2.1.0 - użytkowanie


(Ramoses7) #1

Witam.

Chciałem zainstalować Bricopack Vista Inspirat Ultimate 2 na WIN XP SP3 PL. I moje pytania są takie:

  1. Czy po instalacji tego dodatku nie będzie żadnych problemów z użytkowaniem systemu, żadnych niemiłych niespodzianek?

  2. Czy da się to również w razie czego bezproblemowo odinstalować i również nie będzie żadnych problemów i system się nie posypie? Czy tylko format pozostaje?

Czekam na Wasze opinie.


(niezDarek) #2

ten akurat pakiet nie sprawia aż tak dużo problemów jak VTP, łatwo go odinstalować, a co do użytkowania to ewentualnie tylko będziesz musiał się przyzwyczaić do nowego wyglądu


(Porchekarera) #3

Nie powinno się instalować takich dziadostw, może nie sprawdza, tyle problemów, ale będą ;D więc jeśli chcesz mieć Vistę to sobie kup lub na forum searchengines w google znajdziesz poradnik jak zmienić wygląd na Viste.


(Damian2287) #4

możesz zainstalować ten program bo jest niezły, sam go używam i nie mam żadnych problemów takich jakich miałem z programem vista transformation pack 9 :smiley: :!:


(Ramoses7) #5

Nie sprawia dużo problemów, czyli jakieś sprawia?

Sugerujesz, że lepiej instalować osobno te dodatki zmieniające XP na Viste?


(niezDarek) #6

jak dla mnie nie sprawiał żadnych tyle co pisałem że trzeba się ewentualnie przyzwyczaić do dodatkowych narzędzi


(Luki21 14) #7

ja miałem dość długo ten pakiet i powiem tak ogólnie to nawet nieźle to wygląda dodatkowe narzędzia można wyłączyć takie jak przezroczystość paska, pasek ikon... na paru kompach zdarzyło mi się że po formacie zainstalowałem ten pakiet i komp już się nie chciał włączyć trzeba było jeszcze raz formatować. nie znam przyczyny ale to były sys. xp_home sp2. jak kopiujesz pliki czy instalujesz coś to ten pasek co pokazuje postęp w %, gdy na niego najedziesz innym oknem to zaczyna się coś z nim dziać bo się zapełnia i nie widać ile jest %. ogólnie to jest to zbędne chyba że bardzo chcesz mieć pasek visty to zainstaluj albo kup vise...

pozdro


(SeBoLaS) #8

Bardzo fajny programik,nie ma żadnych problemów z nim a w razie czego bez problemowo się odinstalowuje,używam tą nakładkę od samego początku ja wyszła i zero problemów,nic nie obciąża komputera,kiedyś miałem ją nawet na 256 ram i nic nie muliło :slight_smile:


(Cyba91) #9

Po odinstalowaniu często nie chcą się zmienić ikony na pulpicie na domyślne,ale to żaden problem bo jakoś to się naprawiało... Ogólnie nie ma z nim problemów i nie spowalnia za bardzo systemu,zależy jakiego masz kompa.


(Porchekarera) #10

Bezproblemowo się go kasuje chyba w snach.... ja miałem takie problemy. Komp po skasowaniu zaczął mulić, ikonki nie zmienił się zmienić na stare, ale to nie problem, pomiędzy ikonkami zrobiły się różne odstępy itd.

Więc:

http://www.searchengines.pl/Transformac ... 91642.html


(niezDarek) #11

jeśli chodzi o ikony to rozwiązaniem jest instalacja wedle zaleceń producenta czyli w trybie awaryjnym i odinstalowywanie także w tym trybie


(Boria14) #12

Hej,jeśli chodzi o "tunning"- Vista Inspirat 1,1-żadnych problemów i niespodzianek...... instaluj....,-usuń....., i po sprawie!


(Danielm86) #13

trochę umiejętności i oleju w głowie :lol: :wink:

Osobiście korzystałem z VTP jakieś 2 lata i nigdy nie miałem problemów.

Co do Brico Pack. Osobiście używam Crystal Clear i jak narazie też nie mam mu nic do zarzucenia :wink:

Co do problemów>>>>>>>>> INSTALOWAĆ Z GŁOWĄ W TRYBIE CUSTOM i odczekać wszystkie monity o przywrócenie oryginalnych plików =P~