Bricopack Vista Inspirat Ultimate 2.1.0 - użytkowanie

Witam.

Chciałem zainstalować Bricopack Vista Inspirat Ultimate 2 na WIN XP SP3 PL. I moje pytania są takie:

  1. Czy po instalacji tego dodatku nie będzie żadnych problemów z użytkowaniem systemu, żadnych niemiłych niespodzianek?

  2. Czy da się to również w razie czego bezproblemowo odinstalować i również nie będzie żadnych problemów i system się nie posypie? Czy tylko format pozostaje?

Czekam na Wasze opinie.

ten akurat pakiet nie sprawia aż tak dużo problemów jak VTP, łatwo go odinstalować, a co do użytkowania to ewentualnie tylko będziesz musiał się przyzwyczaić do nowego wyglądu

Nie powinno się instalować takich dziadostw, może nie sprawdza, tyle problemów, ale będą ;D więc jeśli chcesz mieć Vistę to sobie kup lub na forum searchengines w google znajdziesz poradnik jak zmienić wygląd na Viste.

możesz zainstalować ten program bo jest niezły, sam go używam i nie mam żadnych problemów takich jakich miałem z programem vista transformation pack 9 :smiley: :!:

Nie sprawia dużo problemów, czyli jakieś sprawia?

Sugerujesz, że lepiej instalować osobno te dodatki zmieniające XP na Viste?

jak dla mnie nie sprawiał żadnych tyle co pisałem że trzeba się ewentualnie przyzwyczaić do dodatkowych narzędzi

ja miałem dość długo ten pakiet i powiem tak ogólnie to nawet nieźle to wygląda dodatkowe narzędzia można wyłączyć takie jak przezroczystość paska, pasek ikon… na paru kompach zdarzyło mi się że po formacie zainstalowałem ten pakiet i komp już się nie chciał włączyć trzeba było jeszcze raz formatować. nie znam przyczyny ale to były sys. xp_home sp2. jak kopiujesz pliki czy instalujesz coś to ten pasek co pokazuje postęp w %, gdy na niego najedziesz innym oknem to zaczyna się coś z nim dziać bo się zapełnia i nie widać ile jest %. ogólnie to jest to zbędne chyba że bardzo chcesz mieć pasek visty to zainstaluj albo kup vise…

pozdro

Bardzo fajny programik,nie ma żadnych problemów z nim a w razie czego bez problemowo się odinstalowuje,używam tą nakładkę od samego początku ja wyszła i zero problemów,nic nie obciąża komputera,kiedyś miałem ją nawet na 256 ram i nic nie muliło :slight_smile:

Po odinstalowaniu często nie chcą się zmienić ikony na pulpicie na domyślne,ale to żaden problem bo jakoś to się naprawiało… Ogólnie nie ma z nim problemów i nie spowalnia za bardzo systemu,zależy jakiego masz kompa.

Bezproblemowo się go kasuje chyba w snach… ja miałem takie problemy. Komp po skasowaniu zaczął mulić, ikonki nie zmienił się zmienić na stare, ale to nie problem, pomiędzy ikonkami zrobiły się różne odstępy itd.

Więc:

http://www.searchengines.pl/Transformac … 91642.html

jeśli chodzi o ikony to rozwiązaniem jest instalacja wedle zaleceń producenta czyli w trybie awaryjnym i odinstalowywanie także w tym trybie

Hej,jeśli chodzi o “tunning”- Vista Inspirat 1,1-żadnych problemów i niespodzianek… instaluj…,-usuń…, i po sprawie!

trochę umiejętności i oleju w głowie :lol: :wink:

Osobiście korzystałem z VTP jakieś 2 lata i nigdy nie miałem problemów.

Co do Brico Pack. Osobiście używam Crystal Clear i jak narazie też nie mam mu nic do zarzucenia :wink:

Co do problemów>>>>>>>>> INSTALOWAĆ Z GŁOWĄ W TRYBIE CUSTOM i odczekać wszystkie monity o przywrócenie oryginalnych plików =P~