Broblem z M$ Windows


(Dosxmod) #1

Broblem z M$ Windows.....

Otorz zainstalowalem sobie dzis windows me (oryginal) i mam problem gdy wylaczam komputer przez start zamknij to wylacza sie ale jak musze go uruchomic ponownie biore start zamknij i uruchom ponownie i tu dzieje sie cos innego komputer zamiast uruchomic sie ponownie - zrestartowac obraz znika jak by mial sie resetowac ale u gory po lewej stronie mryga " _ " taka kreseczka _ co mozna zrobic by przyspieszyc szybsze uruchomienie systemu.

lub to poprawic.

prosze o pomoc.


(Monczkin) #2

Proszę nazwać temat konkretnie i poprawić błędy. Na forum piszemy po polsku.


(Danielm86) #3

dzieje się to cały czas czy sporadycznie. Jak sporadycznie to nie nowina. Zawsze pomagała listwa :smiley:


(Dosxmod) #4

pierwszy raz jak przedtem instalowalem windows me to sie nie dzialo tylko pierwszy raz takie cos czy idzie przyspieszcyc zamikanie systemu ?? w rejestrze.


(De Niro) #5

często borykałem się z tym problemem, mając Me często tak się działo jak nie zostawał zamknięty program z autostartu, wyłącz wszystkie, start-> uruchom-> msconfig


(Dosxmod) #6

nic nie pomoglo dalej to samo :frowning:


(De Niro) #7

przed uruchomieniem ponownie, kliknij ALT+CTRL+DELETE gdzie sprawdź jakie aplikacje są uruchomione, gdzie po kolei staraj się zamykać a następnie próbować uruchomić ponownie kompute :wink:

Gdzie dany soft może pracować w tle, gdzie może być nie kontabilny ze OS.

Czy system sypie błedami :?:


(Dosxmod) #8

system byl instalowany dzien przed tym zdarzeniem co do zamykania programow wylaczylem teraz zbedne a mscnig-a i nadal to samo.

a w rejestrze mozna cos z tym zrobic ??