Brother 375cw czy Canon Pixma MP550 [kupno]

Witam! Potrzebuję kupić urządzenie wielofunkcyjne. cena do 400zł. W oko wpadły mi dwa modele brother 375cw i Canon MP550 CO o nich sądzicie ? Co lepsze ? Brother ma tańsze tusze i wifi, a canon to canon ; ) Proszę o pomoc.

miałem brother i jak juz tusz zasechł to nic nie pomogło, nawet wymiana na nowe oryginalne i zamienniki za 6 zyla! nic! miałem też rózne modele lexmarków ale one byly dobre jak sie dużo drukowało i czesto a tusze do nabijania nie zawsze były dobre - zalewały itp… pozatym mam teraz HP i od roku jestem szczęśliwy! canona nigdy nie miałem wiec sie nie wypowiem. pozatym tego jest tyle na rynku a opini jeszcze wiecej… pozdro

Mam MP540 (od 550 różni się chyba tylko szybkością druku i CHYBA wifi(?)) i jestem bardzo zadowolony, choć spodziewałem się troszke lepszej jakości drukowania czarnym tuszem tekstu (zdjęcia drukuje świetnie), troszkę ma rozruch długi, ale nie wiem jak jest w innych (tu - gdy np. dłuższy czas nie drukowałeś, trzeba z minutę poczekać, ale jak się często włącza, już jest krócej). Brothery mają tańsze oryginalne tusze, ale nawet to mnie nie przekonało, bo już Canona miałem jednego i wiem, że to solidna marka.

jeśli masz jakieś pytania odnośnie Canona, to pisz…

chojinka,

na brothera są teraz 3 lata gwarancji a na canon 24…

camper, mógłbyś dać jakieś zdjęcie zdjęcia wydrukowanego ? jak jest ze skanowaniem ?

niestety nie mam teraz żadnego zdjęcia wydrukowanego (drukowałem je dla rodziny), ale może coś wykombinuję do pon, jeśli nie, to na razie nie wrzucę