Brother DCP-165c - zacięcie papieru, nie można drukować

Witam, ostatnio podczas drukowania na wyżej wymienionej drukarce zaciął mi się papier. Niezrażony, wyjąłem go tylną klapą, był trochę pogięty, ale wydaje mi się, że w całości (czytaj: kartka nie była podarta). Więc jakże się zdziwiłem, gdy drukarka odmówiła mi dalszego drukowania, informując mnie o zacięciu papieru. Sprawdziłem wszystko, przednią i tylną klapę, wałki itd, doszukując się czegokolwiek, niestety wydaje mi się, że nie ma w niej żadnego skrawka papieru. To co przykre, podczas próby drukowania występuje dziwne trzeszczenie, wydaje mi się że po lewej stronie drukarki, niestety próbowałem zlokalizować źródło, ale nic to nie dało… To trzeszczenie występuje za każdym razem, czy chce coś drukować czy czyścić czy nawet podczas uruchomiania drukarki, co jest dość dziwne. Dodatkowo drukarka odmawiała na początku czyszczenia głowic, udało mi się to po jakimś czasie, jednak cały czas występował błąd “Nie można czyś. 35 lub 36” (te dwa błędy), raz tylko udało mi się doprowadzić do czyszczenia bez errora, jednak nic to nie dało. Błędy te są związane z zacięciem papieru (http://welcome.solutions.brother.com/BS … cp165c_all) Czy ktoś miał kiedyś podobny problem, z drukarkami brothera i czy udało mu się z tym poradzić? Prawdopodobnie czeka mnie serwis, ale być może ktoś coś umie poradzić, bo ja już nie wiem o co chodzi :frowning:

EDIT: OK, w końcu po dłubaniu, dmuchaniu i ogólnej zabawie z drukarką ta zaczęła działać normalnie, tj. nic nie trzeszczy, nic się nie zacina, drukarka zaczęła chodzić. Problem jest jeden - nie drukuje czarnego. W tej chwili wykonuję chyba z 3 czyszczenie programowe tego koloru i jest lipa. Nawet tusz dałem nowy. Jakieś rady?