Brother dcp j315w - nie działające hasło wifi

Witam,

męczę się z połączeniem ipada z drukarką i jestem dość sfrustrowany ;). Kompletnie sie na tym nie znam wiec liczę na pomoc. Drukarka normalnie wyszukuje moje SSID wpisuję hasło (to to które wpisuje przy połączeniu z wifi na laptopie, prawda?) ale drukarka zwraca “błędne hasło” no i klops…

Jakieś sugestie? Z góry dziękuje!

whatever89 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

może to głupie pytanie ale skoro napisałeś, że kompletnie się na tym nie znasz, to czy uwzględniłeś małe i wielkie litery? a jak wyłączysz zabezpieczenia wifi to drukarka się łączy?

tak użyłem małych i dużych liter - a jak wyłączyć zabezpieczenia wifi?

Areh - choć dyslektykiem nie jestem to chyba mają ciężkie życie tutaj :slight_smile:

wpisz w przeglądarkę 192.168.1.1 jak zapyta o hasło i nazwę wpisz w oba pola “admin” i w panelu routera gdzieś z zabezpieczeniach sieci, powinno to być. nie wiem jaki masz router to nie wiem gdzie dokładnie Ty to będziesz miał