Brothers in arms hells highway-reset kompa

witam

mam problem z gra…CHODZI O brothers in arms hells highway! !!

mam nowy komputer płyta główna asus P5K SE/CPU PROCESOR QUAD 9300 4x2,5 ,4 GIGA RAMU, GRAFIKA GE FORCE 9800GT.windows vista z service pack.

ogólnie sprzęt na którym ta gra powinna śmigać

poprostu gram i robi sie reset kompa BEZ ŻADNYCH PRZYCZYN,NIE MA ŻADNEGO NIEBIESKIEGO EKRANU,POPROSTU WYŁĄCZA SIĘ I WŁĄCZA OD NOWA

czekam na podpowiedź co mogę zrobić z tym problemem żeby mógł grać bez problemów.takie cuda dzieja sie tylko jak gram w tą grę. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

I masz pewnie zasilacz no-name, który ledwo co utrzymuje ten sprzęt. A w tym wypadku możesz tylko wymienić zasilacz na jakiś dobrej firmy.

właśnie nie wiem czy to wina zasilacza bo gram na bieżaco w kilka nowych gier i nic sie nie dzieje tylko na tej jednej…

mam zasilacz PROKOMP ATX KY-450W

Jak patrzę na cenę tego zasilacza, to niestety wydaje mi się, że za taką cenę raczej nic dobrego nie można dostać. Oczywiście na % pewien nie jestem, czy to zasilacz, ale raczej nic innego.

iwę może zaproponuj jakiś konkretny zasilacz,postaram sie go zakupić i okaże sie czy to akurat to… bo męczące jest to resetowanie

Dodane 10.02.2009 (Wt) 6:29

iwę może zaproponuj jakiś konkretny zasilacz,postaram sie go zakupić i okaże sie czy to akurat to… bo męczące jest to resetowanie

Dodane 12.02.2009 (Cz) 22:05

witam ponownie

POPRZEDNI ZMIENIŁEM NA NIBY LEPSZY…

teraz mam CHIEFTEC SUPER POWER

NOWOŚCI

TERAZ KOMP JUŻ NIE WYŁĄCZA SIE,DZIAŁA POPRAWNIE,ALE MAM NOWY PROBLE…

PRZECHODZE PIERWSZA MISJĘ I KONIEC GRANIA,WYRZUCA MNIE I WYSKAKUJE KOMUNIKAT…

PROGRAM BROTHER IN ARMS PRZESTAŁ DZIAŁAĆ,ALE TO MKOMUNIKAT VISTY,

CO MAM TERAZ ROBIĆ Z TYM PROBLEMEM???

Śvista z SP1?

mam service pack 1 do tej visty i ciągle jakieś problemy haha

A może BlueScreen jest, a ty go nie zauważasz? No chyba, że kłamałeś z tym, że to oryginał.

co to jest blue screen??

mam orginała,wydałem całe 49,90 hehe

myśle ze to problem visty ale nie mam pewności

Dodane 04.03.2009 (Śr) 19:14

najwidoczniej do momentu gdy windows vista nie bedzie zbyt poprawna w swoim działaniu,to gry i inne programy nie bedą działać poprawnie…

Dodane 27.03.2009 (Pt) 6:04

panowie

wywaliłem vistę,wstawiłem xp home premium i wszystko śmiga ,wkońcu mogę normalnie pograć sobie w bia hh