Brytyjski starter w polskim telefonie

Witam,

Potrzebuję korzystać z angielskiemu numeru telefonu, na polskim sprzęcie. Poczyniłem ku temu już pewne kroki, zakupiłem sobie kartą Lebara Mobile. Jednak problem jest tego typu, że karta współdziała w roamingu z Plusem, oraz komendy z instrukcji do brytyjskiego startera nie działają w polskiej konfiguracji.

Przez co nie jestem w stanie sprawdzić jaki mam numer telefonu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym związane?

Pozdrawiam i dziękuję

1/ czaaasem jest ciężko aktywować kartę, która chociaż na chwilę nie była w kraju pochodzenia (tj. np. miałem tak z kartą Meteora z Irlandii).
2/ co do numeru - nie możesz puścić sygnału na inny telefon i zobaczyć jaki się numer wyświetla?

Oni wyszli z Polski jakoś 2 lata temu, vide: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/lebara-mobile-konczy-dzialalnosc-w-polsce,2,3,32232.html

Kurcze. Ot mamy powód tegoż mankamentu.

Korzystając z tej karty nie mogę nawet dzwonić, komendy też nie funkcjonują. Pewnie dlatego.

Zatem jaką kartę z UK numerem kupić żeby funkcjonowała poprawnie na terenie Polski ?

Kumpela ma lebarę tyle, że niemiecką i działa jej w pl. Jedyne co musiała zrobić, to aktywację karty. Zrobiła ją online, będąc już w pl. Może wersje uk także mają taką możliwość?

1 polubienie