Brzęczący zasilacz

Siemanko mam taki problem, od paru dni brzęczy mi cos w okolicach zasilacza dzieje sie to praktycznie cały czas kiedy robie cos na komputerze to znaczy zmienia sie cos na ekranie ( przewijam strone w doł, oglądam zdjecia itp itd). Wydający odgłos to jest mnie wiecej takie tztt. taki zgrzyt. Tutaj koles opisuje podobny problem cos-brzeczy-kompie-t159058.html moze wiecie co to jest ? Z góry dzieki za pomoc.

ps. Na 90% brzęczy to w zasilaczu

Cześć

Jeżeli podejrzewasz że winny jest zasilacz to podmień go na inny i sprawdź czy problem ustapi. Jeżeli nie szukaj dalej.

Też mi tak piszczało przy przesuwaniu listy kontaktów Skypa i czasem przy instalacji programów…

Mój problem zniknął po wymianie procka… wtedy też wyczyściłem kompa i zasilacz… oraz przeniosłem dysk twardy w inne miejsce…

Zacznij od czyszczenia, także zasilacz rozkręć i go wyczyść…

U mnie nie wiem po której czynności przestało piszczeć bo wszystko wykonałem w 1 czasie

Hej

Najczęściej w zasilaczu piszczą cewki,druga rzecz to może być problem z wentylatorem.Cewki można zalać silikonem wtedy pozbędziemy się tego nieprzyjemnego hałasu.Natomiast wentylator można wymienić na inny.

Dzieki za odpowiedzi. Ogolnie w srodku mam wszystko czyste, postaram sie wyczyscic ten zasilacz od srodka. zauwazylem tez ze od tego czasu co to piszczy system jest niestabilny, zdazaja taki zciencia zwlaszcza w grach nawet przeglondarkowych, w czesniej tego nie bylo.

Ps procek mam od ok 2- 3 michow wiec chyba nic z nim zwiazane, stawial bym na zasilacz lub dysk.

Skoro system niestabilny to albo zasilacz pada i daje zle napiecia albo dysk, daj smart dysku z HDTune zakładka HEALTH

Jak możesz to podaj nazwę tego zasilacza (markę).

Jest to zasilacz firmy CIT, jezeli chodzi o tego screena z tego programu to nie moge go zrobic bo rozkrecilem juz wczoraj zasilacz i jade dzisiaj z nim do kumpla sprawdzic czy u niego bedzie to samo. Na innym forum tez chcieli screens z tego programu do sprawdzania dysku i jak go przeslalem to mowi pisali ze ponoc jest uszkodzony.Dziwi mnie tylko czemu piszczy w zasilaczu a nie w dysku !!

kubacky ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.