Brzydka str.głowna dobreprogramy po pierwszym uruchomieniu

Co jest nie tak z witryną dobreprogramy, czy mamy żałobę, czy to zima wpływa na wygląd strony głównej. Taka propozycja, proszę dodać do skórek(Mozille.Chrome).Ile miesięcy można oglądać to czarno-szare … tło.

Obok ludzika masz “wygląd” zmień sobie skórkę.

Wiem nie jestem idiotom, tylko że nowy użytkownik wchodzi na dobreprogramy (na marginesie polecane przez zemnie ) i pyta się dlaczego tak czarno i smutno.

rumot59 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

1.O portalu dobreprogramy

2.Witryna dopreprogramy

3.Wygląd strony głównej po pierwszym uruchomieniu.

MODERATOR (Uczestnik HotZlotu) jak nie rozumiesz to do kosza.

Już nie? będę polecał tego portal .

Skórka Mozilla i Chrome.

Kolega wstał dzisiaj lewą nogą?

Odpowiedź jest prosta, “promocja” na Windows Server 2012… dlatego na dp trwa “żałoba”, bo gdyby “promowano” np. Ubuntu, to “żałoba” byłaby z jego powodu (przypomniał mi się skecz Pazury z zapalniczkami zippo) :wink:

Można też tych nowych poinformować od tym co napisał ziggurad, ewentualnie jeśli menu wyboru motywu nie będzie chciało “zatrybić” (z tego co zauważyłem, Opera ma jakiś problem z wyświetleniem tego menu…), można zawsze podać do wklejenia w adres jedne z poniższych “odnośników”:

  • javascript:__doPostBack(‘ctl00$Top4$lnkZielony’,’’) = domyślny zielony

  • javascript:__doPostBack(‘ctl00$Top4$lnkLetni’,’’) = letni/“żółty”

Będąc na głównej dp, wkleić jedno z powyższych i załadować stronę…

Bronicie swego jak lwy a raczej jak pieski pana, kolega manieKMP ma dużo racji (Odpowiedź jest prosta, “promocja” na Windows Server 2012… ).

Wstaje obiema nogami na (grunt).

Na pewno na razie nie polecę tego portalu znajomym.

A ja, ktoś powiedział ,.(Z żoną: Jak już jej nie kochasz to jesteś bo z miłości się przyzwyczaiłeś).