BSOD 0x03b podczas wyłączania lub minimalizowania aplikacji

Witam. Przeszukałem wiele wątków na ten temat i nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc przychodzę z problemem tutaj. Po zamontowaniu nowego dysku twardego SSD (już raz taki miałem lecz odesłałem na gwarancję i wrócił do mnie całkiem nowy) i zainstalowaniu na niego Windowsa 7 zaczęły pojawiać się BlueScreeny z kodem błędu 0x03b. Dzieje się to podczas wyłączania aplikacji, głównie CS:GO bądź minimalizowaniu go (przełączaniu zakładek). Czytałem, że to może być wina sterowników lub pamięci RAM, lecz zaktualizowałem wszystko co się da oraz robiłem memtesta, który nic nie wykrył. Proszę o pomoc bo nie mam już pomysłów.

 

PS. Znalazłem wcześniej łatkę od Microsoftu dotyczącą właśnie tego błędu, lecz ona też nie pomogła.

Przepuść plik dmp przez windbg, albo użyj bluesceen viewera, żeby wyciągnąć więcej danych (parametry, pliki powodujące zawieszenie itd). Sam BCC code w przypadku 0x3b niewiele mówi. Podaj konfigurację sprzętową / model klomputera.

Mam nadzieję, że o to chodziło http://scr.hu/5k0f/n4p8s jeżeli nie, to proszę mnie poprawić. Jeśli chodzi o specyfikację komputera to wygląda tak :

Karta Graficzna : MSI Nvidia GTX 960

Płyta Główna : MSI B85M-G43

RAM : Goodram PLAY 8GB CL10

Dyski twarde : SSD Goodram C40 128GB i Seagate 1 TB (ST1000DM003)

Zasilacz : Corsair VS550

System nieaktualny: http://www.sevenforums.com/bsod-help-support/318916-bsod-win32k-system-service-exception.html Zainstaluj SP1

Ok, już to robię. Napiszę czy to pomogło.

 

PS. Wygląda na to, że pomogło. Dzięki!