BSOD-Czy może być spowodowany grami?!?

Witam!

Oddałem niedawno komputer do modernizacji, a mianowicie dodanie trochę RAM, wymienienie karty graficznej na lepszą, wymienie wiatraka chłodzacego, zainstaliwanie nowego systemu Windows 7.

A więc po graniu w CS’a zaczeły mi się pojawiać BSOD’y. Za kazdym razem z innymi numerami! I moje pytania brzmią:

Czy blue screen może być spowodowany CS’em i steamem(aplikacji)??

Jak BSOD’a naprawić!

Czy blue screen może być spowodowany witusami!?

Czemu tak sie dzieje!?

Sprawdzałeś temperatury pod obciążeniem?

Podaj markę i moc zasilacza a także resztę podzespołów komputera.

Pamięci są na liście oficjalnie wspieranych przez płytę główną? Jeśli tak to stawiam na zasilacz.

Mam komputer PC czyli z waszych podpowiedzi mam zmienić zasilacz?! I będzie wszytko dobrze?!

Chodziło mi o to byś podał markę zasilacza po to by sprawdzić czy nie jest on z czarnej listy.

A gdzie można to sprawdzić?!?

Zamiast pisać wciąż “coś” to może napiszesz jakie masz temp. w czasie grania. Ściągnij zainstaluj HWINFO odpal zakładkę Sensors nie zamykaj odpal grę pograj z 5 min wyjdź zrób screeny (klika zapewne) żeby było całe okno Sensors wszystkie temp. Wrzuć screena z Bluescreenviewer. Napisz markę model zasilacza odczytując jego oznaczenie z naklejki na nim tak trzeba wziąć śrubokręt i otworzyć obudowę. Dodatkowo screen z HDTune z zakładki Health. Jak rozbudowywałeś pamięć czy przed dodaniem pamięci też były Blue Screeny jak nie to przeskanuj pamięć memtestem. Zrób bootowalnego pena (sam się praktycznie zrobi). Włóż pena odpal imageUSB na górze w oknie zaznacz pena i naciśnij Write to UFD. Później zbootuj pena tak jakbyś bootował płytę z Windowsem. Czekaj póki pass będzie 3. Oczywiście jakby Ci się pojawił choćby jeden errors to nie musisz czekać do 3 możesz przerwać skanowanie pamięci.