BSOD- czyli co ja mam teraz zrobić?

Od trzech dni wyskakuje mi BDS, w sumie nie ma żadnych określonych okoliczności. 

Pod koniec sierpnia wymieniłam płytę główna, ogólnie cały zespół jest około 4 letni ale zipie i musi jeszcze trochę wytrzymać.

 

Oto raport z BlueScreenView:

==================================================

Podstawowe pytanie: czy to wogóle z TV działało, czy raczej sprawia wrażenie, że prawdopodobnie podłączenie TV wcześniej czy później prowadzi do BSoD?

Zakładka health na ostatnim screenie pusta - dysk tej pojemności raczej ma S.M.A.R.T, więc nie zdążył się pewnie zczytać, ale kod błedu (oraz fragment Spowodowane przez sterownik: dxgmms1.sys) prowadzi gdzie indziej: do bibliotek DirectX.

http://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=17142

Dane uzupełnione, czekamy na rezultaty reinstalacji DX po podłączeniu TV. A co myślę?

Reinstalacja windowsa po wymianie płyty jest zazwyczaj najszybszym rozwiązaniem żeby wszystko zagrało, tylko dlatego pytałem :wink: Skoro windows, to i sterownik grafiki był przeinstalowany razem z DirectX, więc konflikt sprzętowy odsuwamy dalej, za problem z oprogramowaniem. Jak zadziała, to dobrze, jak nie to będziemy kombinować dalej - w takim wypadku wklej loga z BSV o ile coś się w komunikacie zmieni.

Dobrze że TV jest drugim wyświetlaczem, to ułatwi ewentualnie sprawę.

Jak na razie wszystko w porządku, dziękuje za pomoc :slight_smile:

Jeśli za kilka dni coś znowu wyskoczy to napisze ale miejmy nadzieje że nie.