BSoD po aktualizacji systemu

Witam serdecznie moi drodzy!

Wczoraj przegrałem walkę z tą małą ikonką windowsa przy zegarku i postanowiłem zrobić upgrade systemu. Nie wiem czy tego nie żałuję.

Założenie było takie, że chcę zrobić “czystą” instalację, żeby wszystko pousuwać itp. itd., jednak aktualizacja nie dała mi takiego wyboru, Bóg wie z jakiej przyczyny. Tak więc, po aktualizacji zrobiłem reset systemu ażeby wszystko pousuwać.

Mniejsza o to, dziś po instalacji wszystkich programów, skopiowaniu zdjęć i filmów miałem okazję uświadczyć niebieskiego dziadostwa- BSoD, z szczegółowym dopiskiem PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA.

Poczytałem o tym trochę w sieci, odhaczyłem opcję “Automatically manage paging file size for all drives” (taka sugestia padła gdzieś w internecie) ale to nic nie dało. 

Panowie i Panie, pytam- Ktoś jest w stanie pomóc?

 

Pozdrawiam, gleboczko. :slight_smile:

Sprawdź co spowodowało BSODA i będziemy myśleć http://www.mamkomputer.info/bluescreen-jak-poradzic-sobie-z-bledami-bsod-na-blekitnym-ekranie-windows/

“This was probably caused by the following module: ntoskrnl.exe (nt+0x14E240)”

 

Taka wiadomość. 

 

Ja jednak zauważyłem, że system wywala tylko i wyłącznie przy włączonym bittorrencie, od czasu jak go nie używam nie było ani jednego błędu. Myślisz, że jest jakaś opcja żeby to naprawić?