Bsod po dłuższym postoju komputera

Mam taki problem od pewnego czasu. Po dłuższym “postoju” komputera ok. 8-10 godz.przed ładowaniem systemu wyskakuje BSOD.Zawsze tylko jeden raz, później można włączać i wyłączać w nieskończoność i jest normalnie.Komputer zachowuje się normalnie. Na bsod wyskakuje taki błąd: STOP 0x00000050 ( 0xd66919c7, 0x00000000, 0xf756f635, 0x00000000 ) nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi. W zasadzie nic się nie dzieje z systemem ale jest to denerwujące bo trzeba ten jeden raz restartować komputer. Proszę o Pomoc!

Jaki system operacyjny?

Możliwe,że bateria słaba.

Sprawdz czy w lokalizacji:

C:\Windows\Minidump są jakieś pliki, jeśli tak odczytaj je tym programem:

http://www.nirsoft.net/utils/bluescreenview.zip

i podaj raporty z każdego ze zrzutu (Po otwarciu progam automatycznie zlokalizuje pliki DMP. Zanzacz plik i wybierz:

File -> Save Selected Items

Wklej tutaj raport.)

Podaj jeszcze screena z programu HWMonitor tak aby było wszystko widać.

Dziękuję Bardzo za porady.Przyczyną była słaba bateria która ma już kilka ładnych latek, a człowiek o niej całkowicie zapomina.

Mała rzecz a cieszy.

Pozdrawiam.

posting.php?mode=edit&f=13&t=488952&p=3080014#

U mnie (Dell Optiplex) objawiało się to tylko zerowaniem zegara po dłuższym postoju.

Wymieniłem baterię i wszystko jest O.K. Chociaż dzwoniłem do serwisu komputerowego z zapytaniem, co może być przyczyną, odpowiedzieli iż jeszcze nie mieli takiego przypadku. Sam nie wiem chociaż " cuda się zdarzają ".

Bardzo Dziękuje Jeszcze raz za pomoc! !!

Pozdrawiam.

Również pozdrawiam.