BSOD po uruchomieniu, błąd z ffjvmdyw.sys

Witam, mam laptopa HP Pavilion dv5000 z systemem Windows XP Professional SP2. Mam ostatnio z nim problem, ponieważ po uruchomieniu, i po zalogowaniu wyskakuje na chwilę BSoD i komputer resetuje się. Oto błąd:

STOP: 0x0000008E (0xc0000005, 0xf75222bf, 0xec80b89c)

ffjvmdyw.sys - address f75222bf base at f7522000

I co dziwne, na 5 uruchomień laptopa, 2 razy wyskakuje BSoD. Trochę to denerwuje bo to jak w loterii, nie wiadomo kiedy się zrestartuje, chociaż następuje to jak mówiłem po zalogowaniu, jakieś 20s później. Zanim pojawił się ten błąd, instalowałem sterowniki od touchpada i do karty dźwiękowej. W necie nie ma żadnej wzmianki o pliku “ffjvmdyw.sys”, myślałem żeby jakoś z płyty Windowsa z konsoli odzyskiwania naprawić ten plik, ale wole zapytać się Was, co może być przyczyną tego błędu. Pozdrawiam

Niestety google nic nie mówią na temat tego sterownika. Niestety jak uda Ci się uruchomić system, musisz w ciemno zaktualizować wszystkie sterowniki, lub jeżeli nie ma nowszych wersji, po prostu usuń i zainstaluj z powrotem tą wersję, co masz obecnie.

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile: