BSOD podczas instalacji sterowników do WiFi

Witam, podczas instalacji sterowników(ze strony producenta) do karty sieciowej bezprzewodowej na PCI pojawia się BSOD o następującym kodzie:

STOP 0x0000007F (0x00000008, 0x80042000, 0x00000000, 0x00000000)

Po zrestartowaniu komputera ,system już się nie uruchamia i pomaga tylko naprawa systemu. Taka sama sytuacja dzieje się na drugim sprzęcie.

Na obydwóch komputerach jest system Windows XP Professional SP3 32 bity.

Karta sieciowa to : Creatix CTX 405 V.1

Dokładnie sprawdź czy ściągnąłeś odpowiednie sterowniki bo coś mi się zdaje że masz nieodpowiednie, ew. spróbuj zainstalować starsze ich wersje z jakiejś płytki która pewnie gdzieś masz a które poprzednio działały poprawnie…

Kupiłem tą kartę przed wczoraj w komisie komputerowym i płytki niestety nie mieli , dzwoniłem do nich przedstawiając sprawę to też mi powiedzieli że to wina sterowników , ale na stronie producenta jest tylko jeden sterownik do wyboru.

Strona producenta http://www.creatix.com/support/typ.php?tid=29&gid=13

W takim wypadku zanieś im ta kartę z powrotem i kup inną.

Próbowałeś zgodności pliku instalacyjnego z Windows 98 lub innym ? Uruchamiałeś z prawami administratora ?

Sprawdź.

Udało mi się rozwiązać problem , karta już działa , ale jedna rzecz mnie trochę niepokoi i pytam się Was czy to normalne , czy raczej jednak coś z tą kartą jest nie tak?

Gdy z internetu jest niekorzystanę to siła sygnału jest bardzo dobra (54.0Mb) , ale gdy tylko włączę przeglądarkę i strona zaczyna się wczytywać to siła sygnału spada do niskiej (waha się od 2Mb w górę),ale nie rozłącza,net jest cały czas , ale nie czaję tego spadku sygnału?