BSOD podczas instalacji WIndows 7

Witam. Mam laptopa eMachines e730g, i5-430M,Radeon™ HD 5470 z Windowsem 7 w wersji OEM. Windows od razu był wgrany. Po trzech latach postanowiłem go sformatować (dużo śmieci już było i długo się włączał). Wziąłem przywracanie systemu z partycji recovery ale w trakcie tego procesu wyskakiwał błąd. Nie mogłem go obejść i postanowiłem zainstalować system z płyty w wersji BOX. Gdy instalacja jest na etapie “kończenie instalacji” wyskakuje BSOD: 

6045188800_1388778972_thumb.jpg
Komputer się resetuje i instalacja jest kontynuowana, ale zaraz pojawia się błąd "Komputer został nieoczekiwanie… "

  8103755000_1388779164_thumb.jpg
Tak jest za każdym razem. Wersja z partycji recovery już wcale się nie odpalała. Szukałem na internecie i paru osobą pomogło sformatowanie całego dysku wraz z usunięciem recovery. Mi niestety nie. Sprawdzałem dysk HDtune i jest dobry. RAM też. Próbowałem zarówno wersje x64 i x84.

Przy instalacji Win 7 usuń wszystkie partycje włacznie z MBR i utwórz nowa partycje, sformatuj ją i zainstaluj system.

Wyszukałem w necie co nieco o tym kodzie błędu co masz w BSOD i jest wspomninane że albo karta PCE-E lub karta graficzna mogą robić powoli kaput

Czy masz podłączone jakieś urządzenie na usb (np. myszka), jeśli tak to je odłącz.

Dzieki @falcon89. Miałem podłączony nanoodbiornik od myszki bezprzewodowej i po wyjęciu instalacja doszła do końca. Nie spodziewałem się czegoś takiego.