BSOD podczas naprawy systemu Windows XP

Witam, ostatnio usuwajac jakis sterownik, bylo napisane, ze od dzwieku, pousuwala mi sie wiekszosc plikow z C:\WINDOWS\system32, a takze backupy,przy 80% usuwania niby tego sterownika zorientowalem sie, ze nizej w tabelce w pokazywanych rzeczach sa np. cmd.exe itd.[nie moglem juz nic zrobic, ostatecznie komputer sie zrestartowal, nie wiem wciaz co to byl za program ale niezle mnie urzadzil] Wszystkie wazne rzeczy mam na szczescie gdzies zbackupowane, ale w tej chwili jestem na plycie ratunkowej, w ktorej odpalilem "Mini Win Xp’’. Przy wlaczaniu komputera pokazuje sie komunikat o braku lub bledach bibliotek DLL. Tryb awaryjny, albo ostatnio znana dobra konfiguracja nie dzialaja. Z ow plyty ratunkowej chcialem przywrocic z dllcache wszystko do system32, ale to wciaz za malo. Wkladajac plyte Windowsowa [XP + SP3] i wybierajac R, by naprawic system dochodze do momentu wyboru systemu w konsoli , naciskam 1 i komputer sie zawiesza lub wywala bluescreena : DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL , a po wielu probach wywalilo tez jakis blad zwiazany z USBPORTS.SYS. Prosze o jakas pomoc, wydaje mi sie ze bluescreeny sa zwiazane z wada jakiegos sprzetu, ramu czy czegos. Czy musze oddac komputer do jakeigos profesjonalnego serwisu czy damy rade go jakos naprawic? Z gory przepraszam ze brak polskich znakow, nie dzialaja na tej plycie ratunkowej = Hiren.

Spróbuj jeszcze naprawy przez nadpisanie (nie reinstalacji!), ale z pominięciem w instalatorze pierwszej propozycji “R”, czyli wg. tego wzoru: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904 Chodzi o pominięcie Konsoli odzyskiwania w procesie naprawy.

Adiman , po moejmu są dwie opcje - albo jakiś niekompatybilny sterownik wywołuje crash, albo masz uszkodzoną pamięć RAM. Spróbuj włożyć przynajmniej 1 kość o dowolnej pojemności i zobacz czy zaskoczy. Dodatkowo nie zaszkodzi również przeczyścić slotów na RAM i od razu przy okazji cały komputer.

Nadpisania instalacji takze probowalem i takze wywalalo blad albo calkowicie sie zacinalo. Przeczyszcze dzis jednostke i sprawdze co z tymi koscmi RAM.

*Aktualizacja*

Mialem backup .GHO , zapomnialem o nim, przywrocilem wszystko prawie dziala.

Ale teraz musze sie zajac tymi koscmi, bo nie wiem skad braly sie poprzednie bluescreeny.