BSoD podczas oglądanie filmów na youtube

Na razie bluescreenów nie ma, a filmików już trochę zdążyłem obejrzeć. Pytanie czego to zasługa : ) Starszej wersji flasha, czy sterowników, choć raczej tego pierwszego. Raczej powinno się już zawiesić, a sterowniki zainstalowały się dopiero wczoraj. Co do tego skalowania opartym na przyspieszaniu sprzętowym, to chyba lepiej będzie jeśli z powrotem to włączę? Spełniam wymagania, poza tym zawsze miałem to w default i nigdy żaden problem nie występował.

Starszej wersji flasha+starszej wersji sterów :wink:

Wyląda na to ,że sterowniki są poprawnie zainstalowane (choć odbyła się tzw fuszerka :wink: ) Jakby co to się odezwiesz :wink: Włącz akceleracje.

Spoko. Ale skoro jesteśmy przy temacie yt, wspomnę jeszcze o jednym zgrzycie. Chodzi o buforowanie się filmików (tylko na yt) partami. Wgra się trochę i dalej nie ruszy, chyba że sam przeskoczę na pasku. Nawet po sformatowaniu dysku błąd pozostał (?). Ktoś wspomniał, że to wina dostawcy neta (tp), ale to chyba raczej nie wchodzi w grę, gdyż mam wifi, a u brata od którego pobieram pakiety wszystko jest w porządku. Z tego co obserwuje (może po tym flashu i sterach) błąd częściowo zniknął. Ale profilaktycznie spytam - co o tym myślisz?

Nie aktualne oprogramowanie i sterowniki ,mogą powodować destabilizację na różnych frontach ,miałeś okazję się o tym przekonać. Pasowało by również sprawdzić (zaktualizować :wink: )czy aby nie ma nowych sterów do karty sieciowej.