BSOD raz na kilka dni

Witam

Raz na kilka dni nieprzerwanej pracy przy 99% obciążeniu karty graficznej pojawia się BSOD. Sytuacja występowała już wcześniej i długo z nią walczyłem m.in. przez reinstalację sterowników itp aż w końcu udało się opanować sytuację a raczej problem przestał występować.

Niestety zmuszony byłem do reinstalacji systemu i problem powrócił.

Odinstalowanie sterowników karty graficznej i ponowna instalacja nic nie dała.

Wcześniej próbowałem jeszcze ustalić co jest przyczyną przekładając karty graficzne HD6990 zamieniając je między komputerami (łącznie mam parę takich kart). Okazało się , że po przełożeniu jednej z tych kart kolejno do 2 innych komputerów (działające bez żadnych problemów) , zaczęły się na nich pojawiać BSOD po zainstalowaniu karty z ‘problematycznego’ kompa. Karty przekładałem i metodą eliminacji doszedłem do wniosku, która z kart powoduje problem. Całe sprawdzenie trwało chyba z miesiąc ze względu na rzadkość pojawiania się BSOD.

Po włożeniu hd6990 z innego kompa do kompa , na którym pojawiał się BSOD - problem przestał występować.

Pytanie teraz czy faktycznie przyczyną może być karta HD6990 ?

Kolejna kwestia, to jeśli nawet oddam na gwarancji tą kartę, to w jaki sposób udowodnię , że karta nie działa skoro BSOD pojawia się RAZ NA KILKA DNI ? :frowning: Niestety wg mnie wszystko wskazuje na HD6990.

Temperatury GPU z momentu BSOD: 63, 64, 63, 63

BSOD raz na kilka dni

Proszę o radę

2 dumpy wrzucone:

http://www.gsm-support.pl/download/dmp/dmp.rar

Pozdrawiam,