BSOD W10 podczas gry

Witam,
posiadam problem, mianowicie podczas gry w League of Legends wyskakuje mi komunikat o nazwie System Error i pojawia się BSOD pod nazwą KMODE EXCEPTION NOT HANDLED.

Dzieje się to od czasu ok. 2 miesięcy, w tym czasie nie zmieniałem podzespołów.
Mogę podać specyfikację laptopa jeśli będzie to potrzebne do rozwiązania problemu.

Wykonaj czynności z tego artykułu: https://www.itechgyan.com/kmode-exception-not-handled/

Dobra, zastosowałem się do poleceń z wyżej wymienionego linku. Teraz tylko wystarczy czekać na efekty.

Dobra, po 2 dniach znowu wyskoczył mi System Error i BSOD który zrobił plik crash dump. Nie wiem co już mam dalej zrobić…

Jaki był błąd w BSOD? I mógłbyś tego crash dumpa wrzucić na jakiś hosting abym mógł go zobaczyć. Może być pastebin czy normalnie zuploadowac plik.

Yyy… Nie wiem czemu, ale dzisiaj ponownie wyskoczył błąd tzn. System Error który “niby” stworzył plik crash dump, ale jak wchodzę do C:\Windows\Minidump\ to nic tam nie ma. Nie wiem dlaczego nie pojawia się żaden plik chociaż wyraźnie pisze że stworzył owy plik.

Proszę, jednak udało mi się znaleźć plik - https://megawrzuta.pl/download/5b8953f8108ceed504872d8256acbb81.html

Niestety nie chce mi się otworzyć, a w notatniku jest zakodowany. Jak możesz toi spróbuj otworzyć u siebie za pomocą BlueScreenViewer albo innym programem i przekopiuj zawartość do pastebin’a.

Również nie mogę otworzyć tego pliku. Szukałem innych programów np. Microsoft Debugging Tools czy jakoś tak, i też błąd wyskakiwał :confused:
Najwyżej poczekam do ponownego BSOD i wtedy wyślę kolejny plik.

Ogólnie przez BlueScreenViewer możesz zobaczyć plik dump, ale zrobione przez twojego kompa. U góry masz do wyboru jaki dump log ma Ci otworzyć. Spróbuj tego.

Witam, chciałbym odświeżyć wątek gdyż dzisiaj ponownie miałem problem z BSOD. Na dodatek netbook zawiesił się jakąś 1h temu i cały czas nadal wyświetla się BSOD.
Wygląda to mniej więcej tak…


Najgorsze to, że nie mogę nic zrobić…

Udało mi się zrestartować netbooka i jeśli to w czymś pomoże, mogę przesłać plik minidump stworzony przed BSOD.