BSoD win7 niebieski ekran/szary - debuggowanie

Witam! 

Problem powoduje sterownik firmy Symantec (program Norton).

 

Podaj model płyty głównej.

 

 

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na urządzenie z żółtym wykrzyknikiem, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

Płyta Główna    Gigabyte GA-H81M-HD3

 

=======================================================

 

Karta tunelowania Teredo firmy Microsoft

 

(a identyfikator)  *TEREDO

Zaktualizuj sterownik karty sieciowej (ściągnij ze strony Gigabyte).

 

Pobierz i uruchom Autoruns

Dobra, zrobiłem - trzymaj.

 

http://sendfile.pl/114555/AutoRuns1.arn

 

 

 

Spróbujecie pomóc?  :?

Czy sterownik dostępny na stronie Gigabyte’a jest nowszy od aktualnie zainstalowanego?

 

W Autoruns kliknij prawym na elementy podświetlone na żółto i Delete.

 

Czy użyłeś go w trybie awaryjnym?

Jeśli nie to uruchom komputer w trybie awaryjnym i użyj (usuwanie powtórz 2/3 razy).

Jak patrze w menedżerze to sterownik ma najnowszą wersję

 

w Autoruns wszystkie el. na żółto - usunięte

 

użycie 2x Norton_Removal_Tool w trybie awaryjnym również zrobione, lecz skutku nie ma.

 

 

Przywrócenie ust. fabrycznych wina może pomóc czy są jeszcze inne rozwiązania? Za rozwiązanie tego problemu daje limit like’ów  ; )

Głowy nie dam, ale Karta tunelowania Teredo firmy Microsoft to chyba jakiś wirtualny interface, też mi się ostatnio przypałętał na którejś z maszyn… wywaliłem i więcej się nie pojawił.

 

Z tym się nie zgodzę - błąd dotyczy znalezienia symboli dla sterownika w trakcie ładowania pliku do windbg, PRZED wydaniem polecenia analyze, a co za tym idzie debugowania tego dokładnego pliku.

Według Ciebie mam ją odinstalować w menedżerze urządzeń, ta?

 

Jest może jakiś program, gdzie wyczyści wszystko związane z tą kartą tunelową, tak aby nic nie było z nią związane?

 

 

Szczerze wczoraj odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem jeszcze raz - sa podzielone na te związane z płytą główną i te z kartą graf.  Wszystkie zainstalowałem z płyty głównej, problemu nie było żadnego :wink:  lecz jak zainstalowałem z karty graficznej - te karty sieciowe, szity inne - znow pojawil sie problem. Program jaki użyłem do wyczyszczenia sterów to: driver sweeper.    

 

Macie jeszcze jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? Nie chce mi się jakoś wierzyć, że tylko format pomoże - pewnie jest jakieś wyjaśnienie, lecz jestem jednym z rzadkich przypadków :wink:

Możesz odinstalować, ja po prostu zaznaczyłem, klepnąłem delete i usunąłem :wink:

Po odinstalowaniu - nadal jest to samo, włączam internet i biały obraz, reset tylko pomaga i tak w kółko. Masz coś jeszcze w zanadrzu?

 

Dodam, że miałem antywira nortona, a potem zmieniłem na avasta i obecnie mam kolejnego. Słyszałem, że pliki po antywirach się gryzą, może to powoduje problem?