Buckup historii przeglądarki

Jak zapisać historię przeglądarki IE7. Np. chciałbym przed jej skasowaniem ją zapisać. Jest jakiś program, który robił by to z automatu np. raz dziennie, albo po zamknięciu okna wyszukiwarki? A może ręcznie się da? Szukałem troszkę ale nic nie znalazłem.

Z menu Plik możesz wyexportować historię np. jednego dnia do innego,może być wcześniej utworzonego folderu

przy pomocy kreatora.

Używam IE7 i nie mam menu Plik. Jedyne menu to Strona i Narzędzia ale nie ma tam żadnego eksportuj. W pomocy też nic nie ma.

kliknij prawym przyciskiem myszy na wolne miejsce na pasku, gdzie masz te menu strona, narzędzia i zaznacz pasek menu.

Pojawi się plik, edycja, widok, ulubione itp

OK jest eksport plików cookies do pliku cookies.txt. Ale chodziło mi bardziej o zrobienie dziennego archiwum i żeby można było w każdej chwili importować do historii i przejrzeć co tam w danym dniu było przeglądane.

Ten nowy folder może być czymś w rodzaju biblioteki.Pokombinuj trochę.Exportując do niego codzienną historię

utworzysz podfoldery i już masz archiwum.Ale musisz się zdecydować czy exportujesz historię przeglądania czy pliki cookis.

Chcę eksportować historię. Ale mam do wyboru tylko Import i Eksport: ulubione, pliki cookie i źródła.