Buczące głośniki


(Robinho74) #1

Mam głośniki 2+1 do kompa juz dwa lata i od jakiegos czasu gdy dokrece regulator na maksa strasznie głośno buczą. nawet jak nie mam wlaczonej zadnej muzyki itp. powiedzcie mi czemu sie tak dzieje i jak temu zaradzic. :frowning: :frowning: :frowning:


(artide2) #2

slaby wzmacniacz


(Robinho74) #3

No ale wczesniej dzialaly dobrze


(artide2) #4

zepsules :stuck_out_tongue_winking_eye:

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 21:55

zobacz w ustawieniach glosnosci w windzie, czy nie masz moze mikrofonu na maxa wlaczonego,mi tez czasami bucza i wylaczam mikrofon i jest ok


(Dod) #5

artide2 : nie wiesz i sie wypowiadasz :confused:

Raczej słabe głośniki, nie mam pojęcia czemu tak się dzieje ale ja też tak mam przy 5.1. Możliwe że sygnał na kablu do wzmacniacza jest po prostu słabej jakości i stąd buczenie itp.


(Thomansinho) #6

zgadzam sie z artide2! !!


(Barti041) #7

ja mam 5.1 i też mi tak buczały, ale wyłączyłem mikrofon i już tak się nie dzieje


(Mateusz355) #8

Tak?

To co powiecie na to, że moje głośniki (mam 5.1) odbierają RADIO z innch krajów. Poprostu nie wiem jak to się dzieje. :roll:

Raz leci, raz nie... Nawet jak volume jest nastawione na 0, to i tak słychać. Przestaje dopiero gdy wyłącze power. Też mi buczą, ale tylko ze względu na to, ze mam je w złym miejscu położone.


(Mateusz355) #9

Nie gdy są wyłączone, ale tylko wtedy gdy głośność nastawiona jest nawet na 0. A tak pozatym jak to się sprawdza w systemie, czy poprostu głośnikach?


(Kpc21) #10

mikrofon za blisko głośnika??


(Robinho74) #11

Hehe... wylaczylem mikrofon i juz nie bucza. dzieki :mrgreen: :mrgreen: