Buczenie komputera

(Grzesio Pesio) #1

Witam!

Gdy włączam komputer to buczy mi ale niewiem od czego mysle ze od wiatraczka od procesora :frowning:

Ale gdy lekko przechyla komputer i go odłoże na miejsce, ten problem ustaje, czy trzeba koniecznie rozkrecac komputer

i cos tam poprawic :)?

(Longhorn2009) #2

Ja też miałem taki problem. Okazało się, że to wina taniej obudowy. Teraz mam nowy komputer i już takiego problemu nie ma.

Aby mniej buczał możesz go postawić np. na kartonie, a najlepszy efekt da wymiana obudowy na coś markowego :smiley:

(Goodprogram) #3

rozkreć bude i wyczyść wiatraki

komp z podpisu ? to przy okazji możesz wyczyścic na grafie

(darek_d) #4

Miałem identyczną sytuację. Okazało się że wyrobił się wentylator na zasilaczu. Pomogło na jakiś czas nasmarowanie wazeliną, jednak najlepszy efekt to wymiana na nowy. Pozdrawiam.

(Cookies23) #5

Mi tak buczał od źle przykręconego napędu (dziwne, co nie?). Przykręciłem do końca i nic :o

Otwórz budę i posłuchaj z którego to miejsca tak buczy. Jak od procka to wymień wentylator.

Jeśli od dysku, wymień go, to samo z napędami.

A u mojego kolegi było śmiesznie :o Położył komórkę z włączoną wibrą na bude no i ktoś do niego zadzwonił. Szybko wyłączył kompa a to nic, a dopiero przypomniał że koma "buczała" obudową :o Dopiero odebrał :wink:

(Grzesio Pesio) #6

ehh obudowa jest za 250zł... napewno nie jej wina, rozkrece i obadam

(fiłek) #7

Też to mam ... buczy wiatrak na procku ... walnij leciutko pcta w bok to buczenie ustanie ^^

(Grzesio Pesio) #8

Fiłek dokładnie to robie:) i przestaje:), ale przecie nie bd tak robił przez całe życie, choć w sumie to mi nie przeszkadza

Pozatym co ja mam do wyczyszczenia 0_o skoro kompa mam od tygodnia??

(Kpc21) #9

posłuchaj dokładnie, co Ci buczy

(D@widoS) #10

Otwórz kompa i sprawdź co buczy, do tego nie jest potrzebna duża wiedza :expressionless:

(Mateusz 931) #11

Skąd my mamy wiedzieć co Ci może buczeć ? Przypuszczenia są bez celowe :confused:

Rozkręć posłuchaj, napraw , zamknij i ciesz się ciszą a nie głupie pytania na forum piszesz ... za ten czas który poświęciłeś na pisanie postów dawno byś to naprawił.