Buczenie komputera

Witam!

Gdy włączam komputer to buczy mi ale niewiem od czego mysle ze od wiatraczka od procesora :frowning:

Ale gdy lekko przechyla komputer i go odłoże na miejsce, ten problem ustaje, czy trzeba koniecznie rozkrecac komputer

i cos tam poprawic :)?

Ja też miałem taki problem. Okazało się, że to wina taniej obudowy. Teraz mam nowy komputer i już takiego problemu nie ma.

Aby mniej buczał możesz go postawić np. na kartonie, a najlepszy efekt da wymiana obudowy na coś markowego :smiley:

rozkreć bude i wyczyść wiatraki

komp z podpisu ? to przy okazji możesz wyczyścic na grafie

Miałem identyczną sytuację. Okazało się że wyrobił się wentylator na zasilaczu. Pomogło na jakiś czas nasmarowanie wazeliną, jednak najlepszy efekt to wymiana na nowy. Pozdrawiam.

Mi tak buczał od źle przykręconego napędu (dziwne, co nie?). Przykręciłem do końca i nic :o

Otwórz budę i posłuchaj z którego to miejsca tak buczy. Jak od procka to wymień wentylator.

Jeśli od dysku, wymień go, to samo z napędami.

A u mojego kolegi było śmiesznie :o Położył komórkę z włączoną wibrą na bude no i ktoś do niego zadzwonił. Szybko wyłączył kompa a to nic, a dopiero przypomniał że koma “buczała” obudową :o Dopiero odebrał :wink:

ehh obudowa jest za 250zł… napewno nie jej wina, rozkrece i obadam

Też to mam … buczy wiatrak na procku … walnij leciutko pcta w bok to buczenie ustanie ^^

Fiłek dokładnie to robie:) i przestaje:), ale przecie nie bd tak robił przez całe życie, choć w sumie to mi nie przeszkadza

Pozatym co ja mam do wyczyszczenia 0_o skoro kompa mam od tygodnia??

posłuchaj dokładnie, co Ci buczy

Otwórz kompa i sprawdź co buczy, do tego nie jest potrzebna duża wiedza :expressionless:

Skąd my mamy wiedzieć co Ci może buczeć ? Przypuszczenia są bez celowe :confused:

Rozkręć posłuchaj, napraw , zamknij i ciesz się ciszą a nie głupie pytania na forum piszesz … za ten czas który poświęciłeś na pisanie postów dawno byś to naprawił.