Buczenie w Logitech x 540


(Kulig9) #1

Cześć:slight_smile:

słuchajcie dzisaj sobie gram w po chwili jest chwilowe buczenie w tych głośniczkach:| tak jakby je do prądu podłączano:P wiecie jak zaradzić temu buczeniu??


(Gen Salvador) #2

powiem CI tylko że mojemu kumplowi w tych samych głośnikach gra jakieś ruskie radio,

siedzi na kompie coś tam sobie klika i bez włączonego żadnego playera w cewkach indukuje sie jakieś ~ruskie/ukraińskie ględzenie, jak sie wsłucha to słyszy je bardzo wyraźnie i ktoś kto by znał ten język mógł by to zrozumieć :smiley:

ciężko powiedzieć jakie to fale, jakieś zapewne z przedziału 20-20kHz

wiec jeśli twoje też buczą to możliwe że nic nie będzie sie z tym dało zrobić, taka juz ich przypadłość :], ale to nie znaczy ze nie masz próbować. przede wszystkim sprawdź czy nie ma jakiś przebić na przewodach i/lub uszkodzonych połączeń


(Dudek95) #3

Ja miałem takie buczenie gdy coś było źle podłączone. Też mam głośniki logitecha i... też czasami słyszę jakieś dźwięki np. tak jak by taksówkarze rozmawiali, lol :smiley:


(Krzys92) #4

Podobno Logitech X-530 i X-540 odbierają jakieś radia. Pełno takich informacji w internecie.


(Emilmlo) #5

Kolega ma Logitechy X-530, ja mam Logitechy X-230 i nie słychać w nich żadnego buczenia, trzeszczenia czy ruskiego radia, koleżanka ma Logitechy X-540 i też nie słychać żadnych odgłosów, dziwne to jest.


(Mateusz 931) #6

Może coś poradzę... mam Creative T6060 5.1 i od początku gdy włączę XP i dam na fulla głos słyszę takie buczenie, huczenie i jak to zwał. Wtedy wchodzę na ikonkę Głośności koło zegarka tam wyciszam Line-in i przestaje.

Chociaż teraz już mam tak, że jest tylko lekkie "syczenie" przy najgłośniejszym trybie... nawet jak wyłączę to "głośniejsze buczenie" xD ^ Będę musiał pokombinować.


(Krzysztofnawrot) #7

mam podobny problem w P5800 :expressionless: Tak samo od casu do czasu w głośniku głównie centralnym słychać dziwne syczenie/buczenie (narastające i uciszające się) Jakoś się przyzwyczaiłem do tego ale jak dało by rade TO usunąć to byłbym bardzo zadowolony :slight_smile:


(Kulig9) #8

więc ja Wam powiem, że moje głośniczki żadnego radia nie odbierają:slight_smile: Dzięki Bogu:P Buczeć też przestało, więc tak jak przypuszczałem chodziło o słabe napięcie spowodowane wiatrami..Teraz jest wszystko OK.. Słyszałem, że na buczenie warto kupić taką listwę:stuck_out_tongue:

http://www.agito.pl/listwy_zabezpieczaj ... .2174.html


(Krzysztofnawrot) #9

mam podobną listwe też z firmy Ever ale nic nie daje 8)


(Żółta`Ciżemka) #10

apropo logiteh'ów x-540, jakie kable potrzebne są kable do przedłużenia? bo jak wsadziłem podwójnego cincha(7m) to w tylnych satelitach prawie nic nie słychać :frowning:


(Montreux Drummer) #11

Mam logitecha x- 540 podłączone pod zintegrowaną kartę i 0 problemów, proponuję zobaczyć czy taki sam problem powtarza się na innym omputerze jeżeli oczywiście masz taką możliwość.


(Larry Bigl) #12

odświeżę trochę ten temat, otóż mam Logitechy -530 i problem jest taki, że gdy je mam za cicho to buczą szumią itp:| pomaga podgłośnienie lub wyjęcie wtyczek z karty dźwiękowej lub wyjęcie kilku wtyczek z subwoofer'a wtedy przestają tak szumieć. Co może być przyczyną? Czytałem na googlach itp ale wszyscy mieli ten problem gdy jest za głośno.