Buczenie / Wiatr w Głośnikach / Sluchawkach

Witam mam problem iż jak podłączam głośniki albo słuchawki i głośno włączone i nie tylko to słyszę wiatr… Wiecie może w czym problem mam windows XP. Proszę o pomoc i to natychmiastową bo muszę dla Nauczycielki przerobić piosenkę / utwór i to na jutro… A nie moge przez ten wiatr pracować… :frowning: :frowning:

Jeśli podłączasz głośniki z przodu obudowy to bardzo możliwe, że kabel od karty dźwiękowej jest blisko dysku i stąd te dźwięki. Nie wiem, nie napisałeś czy podłączasz z tyłu czy z przodu? Jeśli z przodu to spróbuj podłączyć z tyłu obudowy bezpośrednio do karty.

2x Up@ Haha uśmiałem się. -.-

1xUp Podłączam z tyłu i mam te szumy wiatru… Nie wiem w czym problem ale to mi naprawdę utrudnia korzystanie z komputera…

Wycisz mikrofon na odtwarzaniu i wtedy sprawdź. A najlepiej gdybyś wrzucił te “wiatry” do przesłuchania.

A jak mogę je nagrać . ??

  • #-o jesteś pewien?

Odłączyłem mikrofon ale dźwięk nadal jest… ;/

-nagraj ten “efekt” , wrzuć na http://wyslijto.pl/plik/2xi5g6awp4 i podaj link. Posłuchaj czy twoje “wiatry” nie są podobne n.p. do efektu jaki tu viewtopic.php?f=19&t=507258 miał kolega.

Zaraz podeślę iż teraz dla nauczycielki muszę jakoś z tym dźwiękiem nagrać muzyke.

Z innej beczki, nie masz routera na subwoferze? Na innych urządzeniach głośniki też buczą? Jak u mnie stał router na subwoferze to takie pykanie było.

Mam modem przy skrzynce, a router z 5 metrów w szafie. By był zasięg na cały dom . :smiley:

Dodane 26.10.2012 (Pt) 20:58

Ale ten modem przy komputerze już tak leży z 4 lata i nic…