Budżetowy laptop biurowy ok. 3000zł

Nie będę się jakoś mocno rozpisywał. Po prostu pozwolę sobie wypunktować czego potrzebuję. Tak będzie najprościej

  • Zastosowanie Office, przeglądarka
  • W miarę dobra bateria (4 godziny pracy)
  • Dobre wykonanie
  • Konfiguracja z systemem
  • Najlepiej w ratach bez oprocentowania
  • Przekątna 15 cali
    Jestem świadomy, że pewnie będzie trzeba dopłacić, żeby dorwać coś sensownego, ale że chcę go wziąć w raty, to nie będzie to jakiś problem.
    Dzięki za pomoc!

Nie, nie musisz.
Znam idealny :slight_smile:

Mam ten model w domu.
Idealny do pracy i skromnej zabawy.
Akumulator trzyma około 4-6 godzin pracy
Stop aluminium, metal, szczotkowane wykończenie.
Windows 10 Home
Raty możesz poszukać w innych sklepach, ew. napisz do Xkomu - możliwe że pójdą na rękę.
Przekątna 15 cali.

Mi odpowiada bardzo - jest szybki, lekki, ma czytnik odciska palca :slight_smile:

Tylko pytanie, czy patrząc bardziej do przodu, lepiej nie doinwestować w wersję z 16 GB RAM. One mają lutowane ramy, więc choćby skały… to RAMu się tam nie dołoży :confused:

Z tego co widzę wersja 16 GB kosztuje 3k zł, więc może się opłacić. Ja akurat 8 GB kupiłem taniej, ale myślę że jak nie ma w tym problemu to warto dołożyć :slight_smile:

chociaż 16 GB może mieć problem z dostępnością na rynku.
Ewentualnie wersja z i5

1 polubienie

Swift jest ok, tym bardziej jako mobilny sprzęt.
Z większych 15"
HP Pavilion 15 Ryzen 5-4500/16GB/512/Win10 Silver
Matryca FULL HD IPS, aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, konfiguracja jak w swift, tylko od razy 16 GB ram poniżej 3k.

Biurowy to widomo, że Huawei na Ryzenie link.

Będzie trwalszy o niebo od konkurencji, a Ryzen w pracy biurowej sprawuje się doskonale.

edit: Można co prawda poszukać z nowszą wersją procka, ale to niema większego, znaczenia. Do biura sprawdzały się doskonale nawet te na 2500U. Mam kilka w firmie do takich prac i wszyscy bardzo sobie chwalą, W czasie różnych perturbacji bawiliśmy się też innymi, ale wszyscy wrócili do Huaweia.

1 polubienie