Buferowanie w JWPlayer

Witam,

Mam takie pytanie, czy jest jakaś możliwość, aby film umieszczony w JWplayer po kliknięciu w “Play” od razu startował, a nie dopiero jak się cały załaduje? Szukałem w dokumentacji i kombinowałem, ale niestety nie przyniosło to rezultatu. Poniżej umieszczam cały kod jaki wykorzystuje przy publikacji wideo.

 
[/code]

Zależy to od serwera. http://stackoverflow.com/questions/13472046/enable-buffer-flow-progress-in-the-jw-player-control-bar

“When the player is playing content from an RTMP server, the buffer is not exposed. This is because unlike progressive download or HTTP pseudo-streaming, RTMP will only download enough of the content to display it without having to pause, so the player doesn’t report buffer percentages.”

Za bardzo nie rozumiem, co dokładnie musiałbym zrobić aby odtwarzanie każdego filmu było możliwe, bez wcześniejszego pełnego załadowania? Jedynie Chrome po kliknięciu w “Play” odtwarza film od razu. Może to zależeć od kodeka/formatu filmu? Obecnie serwer jest na home.

W Chrome ten filmik czasem nie jest ładowany z pamięci przeglądarki (był wcześniej ściągnięty)?

Nie był ściągnięty. Jak usunę nawet historię przeglądarki etc to i tak film zostanie od razu uruchomiony.

Edit:

Problem rozwiązany. Aby filmu były odtwarzane od razu, skorzystałem z MP4 FastStart. Może komuś się tez przyda. Temat do zamknięcia, pozdrawiam.