Buforowanie Filmów i resetowanie kompa

Witam

od pewnego czasu mam problem z buforowaniem filmów jeśli chodzi o filmy z megaupload to minuta filmu buforuje się 5minut czasem minutę ale to rzadko

na YouTube też muszę długo czekać a ten sam film u 2 znajomych na takiej samej neostradzie(1mb) bez buforowania leci cały i sie nie zacina. nie wiem czy to może być wina routera?? u jednego na liveboxie działało dobrze a u drugiego na jakimś modemie od tp ja mam TP-LINK TD-W8910G

log z HijackThis

http://www.wklejto.pl/46922

kompa przeskanowałem jeszcze

Malwarebytes’ Anti-Malware

Registry Optimizer 2.5

i jakims antyvirusem chyba kasperskim o ile pamietam

teraz nic nie wykrywają

drugi problem to resetujący się komp

co kilka godzin sam się resetuje albo wyłącza czasami jest coś takiego że wyskakuje okienko jak by z błędem jakimś na środku i od tego rozchodzą się takie same okienka w kierunku prawego dolnego rogu jak dojdą do rogu to się resetuje(trwa to sekundę możne dwie), ale te okienka to tylko czasem. Komp działa praktycznie 24h/7 i nie ważne czy jest włączony i nic się na nim nie robi czy włączy się 50programów i tak się zresetuje

mam jeszcze 1 objaw kiedyś tego nie było a teraz jak włączę grę Crysisa to przy ładowaniu save dochodzi do 100% i komp łapie zawieche na 20minut przy zapisywaniu to samo jak się odmuli działa płynnie. tylko w tej grze to wystepuje

KOMP:

Intel Core 2 Duo E7300 2.66@2.67GHz

4Gb 800mhz GoodRam

GeForce 9600gt

Chieftec 450W

Gigabyte EP31-DS3L

Windows7 Ultimate 64bit

raadek1990 ,

Wklejanie logów na forum - przeczytaj i zastosuj się do zaleceń