Buforowanie megavideo

Hej,

Po odpowiedziach na tym forum i na innych związanych z tematem wnioskuję, że niestety niewiele da się z tym zrobić. Polityka firmy jest dość prosta - byle sprzedać. Później już tylko ignorowanie klientów…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wciąż bez zmian. UPC zaproponowało mi wizytę technika… bo dopiero po jego ‘oględzinach’, można podjąć dalsze działania - więc w poniedziałek dam znać, jak się sprawa rozwija.

Hej,

Z utęsknieniem czekam na informację. W końcu sam za jakiś miesiąc będę korzystał z łącz dostarczanych przez UPC.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przy okazji spytaj czy UPC ma jakiś działający serwer grup dyskusyjnych!

Technik miał być między 15.00 a 18.00 - nie przyszedł (MegaVideo wciąż się nie buforuję).

dziękuę, dobranoc :evil:

Dodane 04.04.2011 (Pn) 19:39

Przyszedł… Sprawdził sygnał, wyregulował, kabelki dokręcił… i powiedział, że mogę dalej męczyć ‘tych z infolinii’ o MEGAVIDEO, bo łącze jest OK.

Nie, nie ma.

Hej,

Czyli porzućmy wszelkie nadzieje, że to będzie działać poprawnie…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czuję, że umowa z UPC była niestety błędem…kłopoty z Megavideo, żadnej grupy dyskusyjnej. Ech #-o

Muszę powiedzieć, że UPC działa bardzo dobrze - nigdy nie narzekałem na internet, ale to megavideo jest jest jak kolec w …

Dodane 05.04.2011 (Wt) 23:26

Trzeba ich codziennie pałować:

MAILEM: info.upc@upc.com.pl

Albo przez: http://obsluga-klienta.upc.pl/app/contact/ [iNTERNET]-> [REKLAMACJE]

Można również telefonicznie:

801 94 94 80 z telefonów stacjonarnych

32 4 94 94 80 z telefonów komórkowych

====================================

Na chwile obecną dostałem mailem informację jak mam sprawdzić pełną moc łączą (miedzy innymi adresy do serwerów FTP, HTTP) od groma linków,

żebym sobie pościągał i sprawdził czy się szybko ściąga… co za ludzie.

Hej,

Chyba jedyna możliwość. Po weekendzie pewnie i ja dołączę do tej walki w wiatrakami…

Spoko, jak to sprawdzisz prześlą drugą grupę linków, później kolejną i jeszcze kolejną i… jeszcze jedną - tak by obrzydzić klientowi poszukiwanie rozwiązania. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wysłałem im output z traceroute’a do megavideo.com:

Dostałem odpowiedz:

Pozostaje mi codziennie pytać się jaki postęp w sprawie.

Hej,

Z tym zgłoszeniem to nasuwa mi się jedna podobna historia - gdy w hostingu PRV były problemy z serwerami i nie wyświetlało mojej strony. Czekałem dzień i drugi. W końcu napisałem do admina - otrzymałem odpowiedź, że dziękują za zgłoszenie problemu, że nadano mu numer jakiś tam i żeby w kolejnych kontaktach powoływać się na wspomniany. Więc się powoływałem - do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Ale udało mi się rozwiązać problem - zmieniłem hosting… :stuck_out_tongue: Pytanie teraz czy podobna zbywologia działa też w UPC. Oby nie…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Napisałem do UPC dowiedzieć się jak moje zgłoszenie… i się dowiedziałem, że nic się nie zmieniło:

Hej,

Dokładnie. Właściwie mam internet z UPC od miesiąca i dopiero dzisiaj - po Twoim poście - przypomniało mi się o sprawie. I faktycznie, problem tutaj też występuje. No nic, nie zostaje nic innego, jak męczyć ich mail’ami w tej sprawie - ich wina jest po prostu ewidentna. Zastanawiam się, co odpiszą.

Pozdrawiam,

Dimatheus

to daj znać co odpiszą. Ja spytałem jeszcze:

i dostałem odpowiedź:

Hej,

Jak na razie całkowita cisza. Pewnie wkrótce dostanę odpowiedź o przyjęciu zgłoszenia i na tym się skończy kontakt… Masakra…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja też miałem podobny problem, powtarzam miałem. Poradziłem sobie z nim następująco… Założyłem konto na jednym z niekomercyjnych shelli linuxowych, nie chce reklamować bo wystarczy podstawowy, darmowy itp.

Po czym zrobiłem szyfrowany tunel przez ten shell.

Wszystko śmiga jak trzeba, zero buforowania.

Opis jak zbudować tunel macie tutaj: http://www.en3o.pl/linux/tunelowanie-ht … tty-3.html

Przykładowe shelle w sieci: http://www.google.pl/#hl=pl&sugexp=gsis%2Ci18n%3Dtrue&cp=7&gs_id=q&xhr=t&q=konta+shell&pf=p&sclient=psy-ab&site=&source=hp&pbx=1&oq=konta+s&aq=0&aqi=g4&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=5954e58012ec6431&biw=1366&bih=674

Mam nadzieję ze pomogłem. A teraz wybaczcie idę oglądać ulubiony serial ;]

Wątpię że to wina UPC gdyż ja mam net osiedlowy i ten sam problem. youtube i inne chodzą znacznie szybciej

jak dla mnie ten problem jest związany z jakimiś serverami przez które przechodzi i wtedy się to dzieje

raz przejdzie przez tamten server a później inny i jest dobrze a później znowu przechodzi przez te felerne i jest problem

Hej,

W takim układzie UPC jest strasznie pechowe i cały czas łączy się przez te beznadziejne serwery… Bo jeszcze ani razu nie zdarzyło się, by MV działało poprawnie… Nic, trzeba sprawdzić shell’e, o których pisał MGrochulski.

Pozdrawiam,

Dimatheus

mi parę razy też tak działało choć mam neostrade