[bug] Ktoś próbował kliknąć w link "ze stopki"?

No dobra… da sie - trzeba tylko „zamulić sieć” żeby zdążyć :wink:
Normalnie kiedy chcesz kliknąć link w stopce, z automatu ładują się nowe arty i stopka idzie w … w dół.
Ot taki ficzer :wink:

edit:
ups. Chyba nie ten dział - prośba o przeniesienie.

Wystarczy wejść w „Programy” stopkę masz szybciej :slight_smile:

Znaczy prosisz o przeniesienie do działu #serwis-dobreprogramy:bledy-pomysly-i-sugestie?

Generalnie autor wątku spod ikony ołówka może edytować sam kategorię - tak tylko przypomniam.

Jak dla mnie bezcelowo - wp nie doda funkcji przypnij stopkę by była fixed/sticky. To ja nie tykam, może sam poprawisz lub ktoś ma inną opinie o dynamicznym ładowaniu artów i konieczności przypięcia jej na spisie.

Ja mogę najwyżej zerknąć by sprawdzić czy da się ogarnąć to ze Stylusem/uBo/AG (wymuszenie fixed do dolnej krawędzi dla stopki jako custom filter).


Na forum nie ma typowej stopki, bo raczej @synaptyk ani @anon25492837 nie edytowali szablonu forum by zniknęła.

1 polubienie

ło kurde sorki - mysłałem że działu sie nie da zmienić. tak to bym sam przeniósł

wiem, że pewnie mega priorytetu nie dostanie, ale tak zgłaszam dla porządku :slight_smile:

Do momentu aż nie wrzucisz cudem w dział bez definiowania „podkategorii” to tak.

„Społeczność” - nazywam działem a „o Portalu” kategorią/podkategorią czy działem drugiego poziomu.

Niby kiedyś ze 3 osoby stworzyły tematy bez definiowania podkategorii np. macOS w dziale oprogramowania i skutkowało to brakiem opcji przeniesienia, że aż admin musiał interweniować - dodatkowo nie działał przycisk odpowiadania.

Co do stopki to pewnie 2-3 lata temu już o tym dyskutowano i zostaje myk z otwieraniem spisu programów jako najmniej dynamiczna część strony (losowy news może mieć ze 300 komentarzy lub trafisz na elaborat).


Dla przykładu rozwijana stopka z pepper jest popsuta, bo ktoś nie ogarnia różnicy między układem blokowym a flexbox. Czyli buttonik źle dodany może wkurzyć mocniej.


Jak komuś nie przeszkadza, że działa od przewinięcia aż do drugiej strony newsów to w najnowszym uBO/AdGuard ruszy:

www.dobreprogramy.pl##:matches-path(/?strona=) body > div[id] > header ~ div.ADcd:nth-last-of-type(2):style(position: sticky !important; bottom: 0 !important)

Pod Stylus wyglądałoby to tak:

@-moz-document url-prefix("https://www.dobreprogramy.pl/?strona=") {
body > div[id] > header ~ div.ADcd:nth-last-of-type(2) {
    position: sticky !important;
    bottom: 0 !important
}
}

Niestety .ADcd nie jest czytelne dla człowieka, może pochodzić z dynamicznych generatorów klas typu React, wtedy zawężeniem będzie tylko: :nth-last-of-type(2) - „najfajniej” byłoby używać footer zamiast div (kilka footer się raczej nie zdarza często, więc można by porzucić wtedy :nth-last-of-type(2)).

Dodać ją? czy wy dodacie? @krystian3w