BumpTop 3D Desktop

Co sądzicie o tym projekcie i co o nim wiecie??

Złączono Posta : 16.07.2007 (Pon) 19:49

Jak nie wiecie co to jest to szukajcie w Google

Mmm… Ciekawy projekt. O ile wiele się ostatnio dzieje z okienkami (beryl, compiz, compiz fusion, efekty pod vistą), to w samym desktopie ostatnio nic się raczej nie zmieniło. Ten projekt to rozkręca. (Zaczekać tylko na alternatywę dla Linuksów/BSD ;)). Odrzuciło mnie tylko to, że na filmiku nie było widać nazw plików, a bez tego się raczej nie obejdzie…

PS. Filmik - http://pl.youtube.com/watch?v=M0ODskdEPnQ

Ale w końcu to dopiero projekt w budowie. Nawet bety jeszcze nie ma czyli dużo się zmieni ale po za tym tto super to wygląda.

:o wow!

jak zobaczyłem pierwsze sekundy filmiku to normalnie nie wiedziałem co powiedzieć :slight_smile: naprawdę fajna sprawa z takim pulpitem 3d :slight_smile:

Ale…

szczerze mówiąc pod koniec filmiku te efekty zaczęły mnie ciut nużyć. Developerzy pracują nad świetną zabawką, ale tylko zabawką. Ja sobie nie wyobrażam pracy w takim stylu. Już za bardzo się przyzwyczaiłem do standardowego pulpitu 2d :slight_smile: Jeśli bym miał możliwość skorzystania z desktopu 3d chwilkę bym się pobawił, porzucał ikonkami i tyle :slight_smile:

Ale projekt jak najbardziej ciekawy :slight_smile:

Przydatny dla dotykowych ekranów według mnie. Ciekawe jak okna będą się otwierac bo na razie zrobili tylko te ikonki

ładnie wygląda ale moim zdaniem to się nie sprawdzi…ale by było super jakby dodali pare żeczy z tego do narmalnego pulpitu

no suuuper…jak będzie beta od odrazu pobieram…efekty mi się podobają