Burnout:Paradise City Zacinanie

witam

Otóż mam problem z grą Burnout:Paradise City The ultimate box. Otóż od pewnego czasu po chwili gry gra zacina się na amen czyli jest stojący obraz, dźwięk samochodu się zacina ,a muzyczka gra normalnie. Nie ma na to innego sposobu niż reset. Gra legalna, pobrana z eastore (pełna wersja) więc nie może to być problem z płytą. Gry nie chciał bym reinstalować ,bo stracę 20 godzin gry (50%) . Mój komp spełnia wymagania gry .Poniżej przedstawiam specyfikację kompa :

System operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition Sp2

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-946-S3 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Typ procesora DualCore Intel Core 2 Duo E4400, 2000 MHz (10 x 200)

Mikroukład płyty głównej Intel Broadwater i946GZ

Pamięć fizyczna 3072 MB (DDR2 SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)

Karta dźwiękowa Realtek ALC885/889A/890 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Kontroler IDE Intel® 82801GB/GR/GH (ICH7 Family) Serial ATA Storage Controller - 27C0

Dysk fizyczny SAMSUNG HD161HJ (160 GB, 7200 RPM, SATA-II)

zapisu nie stracisz masz go w moich dokumentach jak dobrze pamiętam przekopiuj sobie go na pulpit w razie czego potem wgrasz

jak nie to jest gdzies w documents und settings -xp użytkownicy vista/7

Może coś ci się przegrzewa…

patrzyłeś temperatury podczas obciążenia itp.

a i zainstaluj sp3 może to coś pomoże …:smiley:

i możesz pobrać nowego directx jest na dp

Nie karta się nie przegrzewa. Spróbuje Sp3

Niestety ale twoje objawy wskazują na przegrzewanie się GPU karty. Widzę że masz układ 8600 a dość dużo tych układów było wadliwych.

Witam. Nie chciałem robić nowego tematu więc podepnę się pod ten. Właśnie gram w paradise city na ps3. Grałem ok 3h i wszystko było ok. Gdy wyłączyłem grę straciłem w niej zupełnie dźwięk. Wie ktoś o co w tym chodzi a jak można temu zaradzić?