"Butik" dobrychprogramów - co sądzicie?

Dokładnie tak jak piszesz :slight_smile:

Pozdrawiam!

Jeżeli koszulki to na pewno będą “zwykłe” - tzn. nie są one do końca takie zwykłe bo jak pisałem bardzo wysokiej jakości i z nadrukiem full color, niemniej nie będą to koszulki typu polo. Powód jest prosty koszulki polo są znacznie droższe i nie wszystkim się podobają, t-shirty zaś są uniwersalne…

Jak wyglądają te koszulki można zobaczyć na zdjęciach z tegorocznego HotZlotu (to te z “formułką” - m.in. przedostatnie na pierwszej stronie, piąte na drugiej itd.) :wink:

http://www.dobreprogramy.pl/ImagePublic … ax/006.jpg nie wiem czy ją uniosę…

podkładki pod myszkę też znajdą się w lepszej jakości np. revoltec

http://www.chip.pl/images/sprzet/urzadz … 20XL_2.jpg coś takiego z logiem dobrych programów… np. w cenie 25 zł

Jeżeli mają być sprzedawane gadżety, to zdecydowanie w lepszej jakości. Nie ma nic gorszego jak szrot, który po chwili użytkowania rozpada się w drobny mak - może trochę przesadzone z tym drobnym makiem :wink:

Ankietą nie ma tak do końca co się sugerować…ważne będzie przeliczenie na złotówki…rynek jest tak nasycony wszelkiej maści gadżetami reklamowymi że szok.Sprzedaż kilkuset koszulek i kubków w skali roku będzie zapewne sukcesem marketingowym…a biznes plan pewnie zakłada ambitniejsze osiągi. Mimo wszystko trzymam kciuki… icon_spoko.gif

Jeżeli butik nie zawierałby długopisów to jestem za :slight_smile:

Koszulka za 50zł - to super cena i nie ma się co obawiać o brak chętnych.

Można by pomyśleć jeszcze o podkładkach pod kubek/kufel, podkładkach pod myszkę, naklejkach (np. na komputer/klawiaturę). Długopisy z logo to przeważnie straszny śmieć który do pisania się nie nadaje. Oczywiście są chlubne wyjątki ale lepsze były by np. cienkopisy.

Pomysł przedni :slight_smile: Chętnie zakupiłbym koszulkę lub bluzę :slight_smile:

Jak narazie mamy 4 strony deklaracji, a zycie jak zawsze to zweryfikuje i wtedy sie okaze na ile pomysl z gadzetami sie sprzedaje. Przepraszam za sceptyczne podejscie, ale czesto tak to pozniej wyglada.

Co do kubasow to bym zaproponowal termiczne - trwalsze, mozna zabrac wszedzie ze soba, z logiem grawerowanym laserowo - moge podeslac namiary na firme ktora sie w tym specjalizuje.

Propozycja przykladowego kubka:

kubek-termiczny-oklahoma_111187.jpg

Nie przepraszaj - doskonale zdajemy sobie z tego sprawę :wink: Na razie sondujemy co myślicie o tym pomyśle.

Co do termokubków - wyślij mi proszę namiar na tą firmę na PW lub maila. Dzięki.

Pomysł bardzo na miejscu, sądzę, że taki “butik” pewnie by wypalił, przy tak dużej ilości osób, które odwiedzają owy vortal. Pewnie także bym się skusił na ten kubek, gdyż do każdego rodzaju trunków się on przyda. (nie chodzi tu tylko o złocisty napój, który uwielbiam xP :wink: )

olmeca ciekawy pomysł, popieram :slight_smile:

Według mnie jest to ciekawy pomysł na rozpowszechnienie stronki na zewnątrz poprzez gadżety, warto by było spróbować i zobaczyć czy to się spodoba :smiley:

Dobra sprawa by było kupić gadzety :slight_smile:

Koszulkę ja mam :p, pomysł owszem ciekawy.

fajny pomysł popieram

Bardzo dobry pomysł, jak najbardziej jestem za!

Sam oczywiście bardzo chętnie zapatrzę się w koszuleczkę DP, bo nigdy niestety jej nie dostałem, ani nie wygrałem, a szkoda…

Pozdrawiam.

Po przeczytaniu całego wątku, wcześniej mi się nie chciało za leniwy jestem :), wpadły mi do głowy dwa pomysły, pierwszy:

Kalendarz moze byc ciekawa opcja na zestaw okazjonalnych gadzetow, ale specjalny model kompa to bylbyy strzal w kolano. No chyba ze najpierw zainteresowany wyklada z gory 100% jego wartosci.

A opakowania/etui na płyty z logo dobreprogramy? :slight_smile:

Pomysł oczywiście mi się podoba, byleby rzeczy znajdujące się tam były wyselekcjonowane i w dobrej jakości.

Ciekawe jak od strony prawnej wygląda prowadzenie takiego “sklepiku”…podatek “ryczałt” itp… :expressionless: